eWinner bonusy na Euro 2020 – jaki kod promocyjny wpisać?

eWinner na przestrzeni ostatnich lat kreuje się na bukmachera pretendującego do miana najlepszych w Polsce. Z miesiąca na miesiąc rośnie na sile, przyciągając do siebie kolejne rzesze spragnionych atrakcyjnych warunków na obstawianie klienta. Robi to między innymi swoją ofertą promocyjną, z którą zdecydowanie wyróżnia się na rynku. Specjalne promocje przygotował również z myślą o Euro 2020 – nadchodzącym turnieju piłki nożnej, obok Mistrzostw Świata stanowiącym najważniejszą imprezę w tej właśnie dyscyplinie. Czy zatem – z punktu widzenia bonusów – opłaca się u niego obstawiać własne typy na Euro 2020? Na jakie jeszcze promocje można u niego liczyć?

eWinner - bonusy na Euro 2020
eWinner bonusy na Euro 2020 – jaki kod promocyjny wpisać?

eWinner – promocja na Euro 2020

Z okazji Euro 2020 bukmacher eWinner przygotował specjalną akcję promocyjną – tak zwany „Obóz Przygotowawczy”. W jej ramach można, jak to sam tłumaczy, trenować własne umiejętności typerskie jeszcze przed rozpoczęciem się Mistrzostw Europy. Całość dzieli się na sporo różnych zadań. Za samo zapisanie się na obóz otrzymuje się bonus od pierwszego depozytu, stanowiący równowartość połowy wpłaty uiszczonej po zapisaniu się. Maksymalnie w ten sposób można pozyskać 500 złotych. Co bardzo ważne, w czasie trwania obozu można pozyskać dodatkowe 500 złotych, jeśli tylko będzie się wypełniało kolejne zadania przydzielane przez Andrzeja Strejlaua, we współpracy z którym cała promocja została opracowana.

Typowanie na stronie www.eWinner.pl w okresie przygotowawczym jest premiowane cashbackiem nawet do 1000 złotych. Przez każdy kolejny tydzień inny rodzaj kuponów jest premiowany cashbackiem, zbieranym właśnie przez tydzień. Pod koniec tygodnia stawka z przegranych kuponów jest sumowana, a dokładnie połowa z niej wraca na saldo bonusowe jeżeli bilans tygodniowy będzie ujemny. Obóz przygotowawczy potrwa do 8 czerwca, a zatem zakończy się tuż przed rozpoczęciem się samych w sobie Mistrzostw Europy.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Warto wspomnieć, że bukmacher przygotował również coś dla osób, które zamierzają obstawiać własne typy na Euro 2020 już w czasie trwania imprezy. Grając kupony za dokładnie 49 złotych, z przynajmniej dwoma wydarzeniami z oferty na mecze turnieju, minimalnym kursem łącznym o wartości 2.50 można otrzymać freebet w wysokości 25 złotych. Każdego kolejnego dnia. Co ważne, środki pochodzące z niego trzeba wykorzystać w przeciągu 24 godzin na dowolnych zakładach SOLO i AKO.

Warto wiedzieć: bonus od depozytu (50% wpłaty, do 500 złotych maksimum) będzie można odebrać na dwa dni przed rozpoczęciem się Euro 2021. Nie otrzyma się go więc od razu. Cotygodniowy cashback z kolei jest przyznawany od razu, co tydzień, dla graczy z ujemnym bilansem.

eWinner – nie tylko bonusy na Euro 2020

eWinner to jednak nie tylko oferta promocyjna w ramach Euro 2020. Bukmacher prezentuje bowiem całe mnóstwo bonusów w swojej standardowej ofercie. Co jednak bardzo ważne, wszystkie z nich współgrają z wyżej przez nas nakreśloną promocją. Żaden z nich nie gryzie się z innym, z uwagi na co warto zapoznać się ze wszystkimi, by maksymalnie wykorzystać wszystko to, co gwarantuje ten popularny bukmacher. Bonusy na Euro 2020 już znamy, co jeszcze ciekawego ma dla swoich obecnych i przyszłych graczy eWinner?

Bonus powitalny – cashback 100 złotych

eWinner jest bukmacherem, który swój bonus powitalny opiera o cashback, a zatem zwrot gotówki za pierwszy zakład, jeśli tylko ten okaże się przegranym. Maksymalna kwota zwrotu wynosi równo 100 złotych. Aby skorzystać z bonusu należy:

  1. Wyrazić chęć na to – można to zrobić wyłącznie w czasie rejestracji, zaznaczając odpowiednie pole formularza. Jeżeli przegapi się tę możliwość, będzie trzeba obejść się smakiem.
  2. Zagrać swój pierwszy kupon – jego stawka minimalna to 20 złotych. Aby w pełni wykorzystać maksimum bonusu powitalnego, należy zagrać za 113,64 (chodzi o podatek od gier i zakładów). Bukmacher nie narzuca w żaden sposób kursów i kuponów, które biorą udział w akcji.
  3. Odebrać zwrot – ten przyznawany jest wyłącznie wtedy, gdy przegra się swój pierwszy zakład. Zostaje on pomniejszony o 12% podatku od gier – właśnie dlatego chcąc otrzymać maksymalne 100 złotych, należy zagrać właśnie o 12% więcej.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co bardzo istotne, środki ze zwrotu trafiają na saldo depozytowe. Oznacza to, że można je wypłacić w dowolnej chwili. Można też grać za nie dalej.

Uwaga! Wartość bonusu powitalnego można zwiększyć w czasie rejestracji wpisując kod promocyjny BETONLINE. Więcej na jego temat wspomnimy za chwilę – jest to darmowe, ale możliwe również wyłącznie w czasie rejestracji.

Bonus od drugiej wpłaty w eWinner

eWinner podchodzi dość nietypowo do bonusu od depozytu, promując nim nie pierwszą, a drugą wpłatę – to zupełnie inaczej niż w STS czy Forbet. Firma eWinner przyznaje 50% jej wartości, przy czym maksymalnie aż 500 złotych. Aby pozyskać dokładnie tyle środków, wpłata musi więc wynosić 1000 złotych. Minimum kwalifikujące na otrzymanie bonusu to 20 złotych wpłaty (w takiej sytuacji wynosi on 10 złotych). Bonus zostanie przyznany dopiero wtedy, gdy obróci się pierwszą wpłatą na kursie minimalnym 1.50.

Otrzymane za pośrednictwem bonusu środki trafiają na konto bonusowe. Aby przenieść je na to depozytowe i umożliwić sobie ich wypłatę, należy zagrać ich równowartością sześć razy z kursem minimalnym 2.50. Oznacza to, że aby wypłacić 500 złotych, trzeba wytypować spotkania na łączną kwotę 3000 złotych. Zakłady na sporty wirtualne nie zaliczają się do obrotu. Należy mieć świadomość tego, że na dokonanie obrotu mamy dokładnie trzydzieści dni. Po tym czasie środki bonusowe przepadną. W czasie obracania bonusu nie można dokonywać żadnych wypłat – inaczej zostanie on anulowany.

E-sport bez podatku

eWinner swoją ofertą promocyjną stara się jak najbardziej wypromować sport elektroniczny. W związku z tym oferuje możliwość obstawiania go bez konieczności płacenia jakiegokolwiek podatku. Akcja ta jest stała i w żaden sposób nieograniczona czasowo. Wiąże się jednak z koniecznością spełnienia określonych przez bukmachera warunków. Tyczą się one zawieranego kuponu:

  • musi on mieć w swoim obrębie trzy zdarzenia – ważne jest to, żeby każde z nich było związane z e-sportem;
  • każde ze zdarzeń musi mieć kurs minimalny równy lub większy niż 1.20.
ewinner polski bukmacher
Polski bukmacher eWinner – oferta bonusów z kodem BETONLINE

Jeśli oba te warunki zostaną spełnione, będziemy brali udział w promocji. Jest ona rozliczana dopiero w momencie pozytywnie rozwiązanego zakładu. Wtedy też kwota podatku automatycznie wróci na konto. Trafi ona na saldo depozytowe – nie ma więc potrzeby dokonywania nią obrotu. Można ją spożytkować w dowolny sposób, w tym również i wypłacić na konto bankowe. Ewinner podobnie jak Polski bukmacher STS mocno promuje rozgrywki esportowe, to świetna wiadomość dla wielu typerów w naszym kraju.

Wirtualne poniedziałki

Bardzo podobną promocję bukmacher przygotował również w kontekście usługi dodatkowej sportów wirtualnych. Również i w jej przypadku oferuje możliwość gry bez podatku. Tutaj również na kuponie muszą znaleźć się minimum 3 różne zdarzenia (również te z tego samego meczu). Grać należy za środki z konta głównego, a kurs nie ma tutaj znaczenia. Co jednak najważniejsze, wirtualne poniedziałki obowiązują wyłącznie w ten dzień tygodnia. Wtedy też każdy kupon nie jest opatrywany podatkiem. Kupon biorący udział w promocji musi ulec rozliczeniu przed północą zmieniającą poniedziałek na wtorek.

Podobnie jak w przypadku bonusu przyznawanego na e-sport, w tym przypadku również akcja promocyjna trwa bezterminowo. Oznacza to, że bez podatku można typować w każdy poniedziałek miesiąca – oczywiście tylko wtedy, gdy spełnia się wyżej przez nas wspomniane warunki.

eWinner – kod promocyjny na Euro 2020

eWinner – podobnie jak wszyscy inni najlepsi bukmacherzy jak STS, Fortuna czy Forbet – oferuje wsparcie dla systemu kodów promocyjnych, które można wprowadzić w obrębie jego serwisu internetowego. Wprowadzić je można wyłącznie w czasie zakładania konta, w specjalnym polu formularza przeznaczonym właśnie na nie. Kody są zawsze darmowe, a potrafią zapewnić dodatkowe bonusy – zazwyczaj w sposób niezobowiązujący i nienarzucający wielkich wymagań. Tak jest chociażby w przypadku kodu udostępnianego ekskluzywnie przez nasz serwis. Wprowadzając BETONLINE w polu na kod na stronie www.eWinner.pl można zwiększyć swój zakład bez ryzyka aż do 110 złotych. Łączy się to zatem bezpośrednio z promocją „cashback”, o której mówiliśmy wcześniej.

Warto wspomnieć, że skorzystanie z kodu promocyjnego w żaden sposób nie koliduje z innymi bonusami bukmacherskimi. Nie należy więc się wahać, zamiast tego po prostu go wprowadzając.

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

Back to top button