Fortuna rejestracja z bonusem bez depozytu

Fortuna to lider wśród spółek oferujących legalne zakłady bukmacherskie dla Polaków. Na bardzo dobrą opinię o tej firmie składa się wiele czynników. Mamy tu bardzo dobrą ofertę, świetne promocje, zarówno te dodatkowe, jak i oferty specjalne dla wiernych graczy. Co więcej, Fortuna posiada bardzo atrakcyjną stronę internetową, nawigacja po niej jest czystą przyjemnością. Jakie są jeszcze zalety tego bukmachera? Zaraz się wszystkiego dowiecie!

fortuna rejestracja aplikacja online
Fortuna rejestracja z bonusem bez depozytu

Bukmacher Fortuna – informacje podstawowe

Bukmacher Fortuna jest obecnie głównym sponsorem klubu piłkarskiego Legia Warszawa. Jest także sponsorem tytularnym 1 polskiej ligi piłkarskie. Fortuna działa w naszym kraju od ponad 20 lat i już od początku jest ceniona przez graczy za wyjątkową jakość usług, wypłacalność, wiarygodność i rzetelność. Mało kto narzeka na jakiekolwiek problemy, a nawet jeśli już coś się pojawi, to zazwyczaj sprawa bardzo szybko jest rozwiązywana przez pracowników. Bukmacher Fortuna wyróżnia się bardzo atrakcyjnymi promocjami oraz świetną ofertą zakładów. To właśnie te dwie funkcje cenione są przez graczy najbardziej. 

Bukmacher Fortuna należy do czeskiej spółki Fortuna Entertainment Group, która działa na terenie Europy Środkowej i Wschodniej, będąc największym operatorem zakładów wzajemnych w rejonie. Na terenie Polski Fortuna obecna jest od 1996 roku, początkowo funkcjonując pod nazwą Profesjonał, w Fortunę przekształcając się dopiero w 2005 roku.

Jest to także pierwszy bukmacher, który uruchomił w naszym kraju zakłady przez Internet, które można obstawiać od 2009 roku. Przez pewien czas spółka była nawet notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Fortuna rejestracja – Strona internetowa i aplikacja mobilna

Fortuna posiada bardzo przejrzystą i czytelną witrynę, choć ilość dostępnych opcji może przerażać początkujących graczy. Bardzo szybko jednak można się do niej przyzwyczaić. Ze względu na bardzo rozbudowaną ofertę zakładów, funkcji i promocji, warto poświęcić chwilę, na zapoznanie się z wszystkim, co można tam zdziałać. Wszystko na stronie www.eFortuna.pl jest ułożone w przemyślany i logiczny sposób, a co więcej strona utrzymana jest w przyjemnej dla oka ciemnej kolorystyce. Witryna działa szybko i nie ma problemów z jej długim wczytywaniem się, czy też zawieszaniem w kluczowych momentach.

Czy Fortuna zapewnia dostęp do aplikacji mobilnej? Oczywiście. Można nawet powiedzieć, że jest ona równie dobra co strona internetowa tego bukmachera. Gracze znajdą na niej niemalże wszystko, co oferuje serwis internetowy, a także mogą liczyć na dodatkowe funkcje. Bez problemu przyjdzie nam tu wpłacić i wypłacić pieniądze, a w dodatku będziemy mogli liczyć na powiadomienia push, które ułatwią śledzenie aktualnej sytuacji w meczach, a także poinformują nas o tym, że dany kupon został rozliczony. 

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Aplikacja Fortuny dostępna jest na telefony z systemem iOS i Android. W przypadku pierwszego systemu pobierzemy ja bezpośrednio z AppStore, Android wymagał będzie od nas nieco więcej wysiłku. Nie jest to oczywiście wina Fortuny, ale efekt polityki Google. Na ich sklepie nie mogą znajdować się aplikacje promujące hazard. Użytkownikom telefonów i tabletów z systemem Android pozostaje więc odwiedzić stronę bukmachera i podążać za znajdującymi się na niej instrukcjami. Pocieszamy – instalacja aplikacji to nic trudnego!

Oferta zakładów bukmachera Fortuna

Oferta zakładów bukmacherskich w Fortunie prezentuje się naprawdę imponująco. Znajdziemy tu zarówno te najbardziej popularne zakłady, jak i te zupełnie niszowe, o których mało kto słyszał. Będziemy też mogli obstawić zakłady na wydarzenia pozasportowe. Wszystko opatrzone jest dokładnymi statystykami, a także dokładnymi, aktualnymi wynikami. 

Najbardziej ucieszą się kibice piłki nożnej, którzy znajdą tu swoje ulubione ligi, a także te, których zdecydowanie nie nazwiemy popularnymi jak np. 4 liga rumuńska, czy jej podobne. Nawet bukmacher STS może czuć się zagrożony.

W ofercie Fortuny trafimy także na te mniej popularne dyscypliny. Hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, golf, tenis i wiele innych są bardzo rozbudowane i posiadają sporo rynków. Bez problemu znajdziemy tu także sporty zimowe, jak np. skoków narciarskie czy biathlon, a także szachy i snooker. Bez problemu obstawimy tu także sporty walki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zająć się również typowaniem wydarzeń pozasportowych. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl155 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Będąc w temacie oferty bukmachera Fortuna, warto przystanąć na chwilę i przyjrzeć się z bliska kursom bukmacherskim. Nie będziemy kłamać, mówiąc, że Fortuna to jeden z najlepszych bukmacherów pod tym względem. Średnia marża oscyluje w granicach 3-6% co czyni Fortunę bukmacherem zajmującym czołowe miejsca na podium. Bardzo często to właśnie u tego bukmachera znajdziemy najlepsze oferty na konkretne zakłady.

Warto także zwrócić uwagę na zakłady live dostępne w Fortunie. Przez długi czas była to pięta achillesowa tego bukmachera. Co prawda oferta zakładów była bardzo przyjemna, ale cała infrastruktura strony działała tragicznie. Teraz jest już dużo lepiej, co oznacza, że można obstawiać bez problemów. Opcja kalendarza pozwala sprawdzić, co zaraz będzie grane i co będzie można obstawiać. Dużym plusem bukmachera Fortuna jest to, że ogromna ilość meczów można oglądać w trakcie obstawiania, korzystając z funkcji Fortuna live streaming. 

Bonusy i promocje powitalne w Fortuna

Fortuna oferuje nam aż trzy bonusy na start. Dzięki temu każdy może spróbować swoich sił w obstawianiu, nawet wtedy, gdy nie dysponuje zbyt dużymi funduszami. Z tego też powodu możemy swobodnie powiedzieć, że bonus w Fortunie jest najlepszym ze wszystkich promocji polskich bukmacherów. Może nie jest największy, ale zdecydowanie można o nim powiedzieć, że jest najbardziej kompletny.

aplikacja mobilna fortuna online
Fortuna aplikacja mobilna do obstawiania meczów

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka to jeden z popularniejszych bonusów wśród graczy. Dzięki niemu można postawić kupon i nie martwić się o to, że nasze środki przepadną. Jakim cudem? Wszystko rozchodzi się o to, że w przypadku trafienia kuponu na nasze konto trafia cała wygrana (pomniejszona o stawkę), a jeśli przegramy, bukmacher Fortuna zwraca na konto bonusowe stawkę pomniejszoną jedynie o wartość podatku. Oznacza to, że jeśli postawimy kupon za 100 złotych, na nasze konto trafi z powrotem 88 PLN. 

W przypadku tej promocji nie ma żadnych wymagań co do wysokości kursu i liczby zdarzeń na kuponie. Co więcej, zakład bez ryzyka kwalifikuje się do kryterium obrotu bonusu od depozytu. 

Freebet bez depozytu w Fortunie

Freebet w wysokości 20 złotych trafia do wszystkich graczy, którzy założą nowe konto u bukmachera na stronie www.eFortuna.pl. Nie jest on jednak przyznawany bezpośrednio, a pod postacią punktów Fortuna Klub Plus. Jest to specjalny program lojalnościowy bukmachera, który umożliwia wymianę punktów uzyskanych za obstawianie na cenne nagrody. W ramach bonusu bez depozytu za rejestrację otrzymujemy 2800 punktów, które możemy wymienić na zakład o wartości 20 złotych. Ta część bonusu przyznawana jest w przeciągu 3 dni od momentu zweryfikowania konta. Freebet można obstawić na dowolny zakład, niezależnie od jego kursu i rodzaju. Z promocji wyłączone są jedynie zakłady na sporty wirtualne. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl155 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonus od depozytu w Fortunie

Bonus powitalny w wysokości 100% od pierwszego depozytu przysługuje wszystkim, którzy dopiero zarejestrowali swoje konto w serwisie i chcą wpłacić na nie pieniądze. Środki należy przelać w przeciągu 10 dni od momentu potwierdzenia tożsamości. W ramach bonusu otrzymujemy 100% od pierwszej wpłaty, maksymalnie do kwoty 1000 złotych.

Kwota otrzymana od bukmachera trafia na tzw. konto bonusowe, skąd musimy ją sobie wypracować, zanim będziemy mogli ją wypłacić. Mamy na to 30 dni. W tym czasie musimy obstawić zakłady na czterokrotność wpłaconej kwoty. Oznacza to, że jeśli przelaliśmy na konto bukmachera 1000 złotych, będziemy musieli obstawić kupony na łączną sumę stawek 4000 złotych. 

Co gorsze, nie wszystkie kupony wliczają się do obrotu. Jeśli chcemy, by stawka została nam naliczona, na kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy spotkania, a ich łączny kurs powinien wynosić przynajmniej 1.90. Na kuponie nie mogą też znajdować się Sporty Wirtualne. 

Po spełnieniu warunków obrotu pieniądze trafiają na nasze konto i możemy je wypłacić. 

5 / 5. Ocen: 11

Zakłady bukmacherskie

Back to top button