STS to bukmacher, którego renoma jest powszechnie akceptowana. Jednocześnie jest to również bardzo dobry bukmacher, który ma doskonałe opinie i dla swoich graczy jedną z najlepszych ofert na całym rynku zakładów bukmacherskich. Od razu po wejściu na jego witrynę internetową można się przekonać, że jest to zakład bukmacherski najwyższej klasy.

sts oferta zakładów i opinie graczy
Polski bukmacher internetowy STS – Opinie, oferta zakładów

Strona internetowa bukmachera STS

Strona internetowa STS w każdym calu jest niezwykle profesjonalna i bardzo dobrze dopracowana. Można na niej znaleźć szereg interesujących i potrzebnych informacji. Na samej górze są zakładki związane z zakładami (m.in. zakłady na żywo, e-sporty, sporty wirtualne), płatnościami, bonusami, wynikami oraz statystykami z meczów, obsługą klienta, aplikacji mobilnego, rejestracją i z programem lojalnościowym. Na boku jest kupon, który można w dowolnie wybranym momencie obstawić.

Niżej ulokowany jest czat, z którego mogą korzystać wszyscy gracze oraz opis najbardziej atrakcyjnych promocji, jakie w swojej ofercie ma STS. Na lewo jest lista i dokładny opis dyscyplin, które STS oferuje, a także informacje odnośnie najnowszych wygranych. Na środku strony ulokowany jest slajder – zawiera on szereg interesujących informacji na temat meczów, kursów i bonusów od pierwszej wpłaty. Wszyscy gracze, którzy chcą być na bieżąco z tym, co się dzieje u bukmachera STS, powinni do niego zaglądać.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS: Kod promocyjny: BETONLINE

Pod slajderem jest tabela zawierająca opis najciekawszych zakładów typu „na żywo” i najlepszych zakładów na dany dzień bądź weekend. Na dole strony można z kolei odnaleźć informacje odnośnie sponsorowanych przez STS drużyn, cash-outu oraz bezpiecznego zakładu. W tym miejscu ulokowane są również linki do bloga bukmachera oraz telewizji STS TV

Eksperci branżowi wskazują na szereg zalet, które charakteryzują stronę STS – jest ona nie tylko czytelna i przejrzysta. Jest również bardzo profesjonalna. Te wszystkie elementy decydując o tym, że znalezienie wszystkich potrzebnych nam informacji odnośnie zakładów bukmacherskich STS, jest bardzo proste. Jedynym mankamentem całej witryny jest slajder – nie można samodzielnie przesuwać w nim zdjęć. Konieczne jest każdorazowe oczekiwanie 10 sekund na wyświetlenie kolejnego slajdu. 

Jaką ofertę STS ma dla swoich graczy?

Oferta zakładów, jaką dla graczy ma przygotowaną bukmacher STS, znajduje się po lewej stronie na jego stronie internetowej. Na górze jest opis polecanych wydarzeń, które najczęściej wyszukują zarejestrowani tam gracze. Ta funkcja jest niezwykle promocja. W przypadku, gdy w danym okresie niedługo będzie grała Ekstraklasa, wówczas znajdzie się ona na szczycie tej listy. Na dole jest też oferta wszystkich dyscyplin – łącznie jest ich ponad 30.

Są też zakłady specjalne oraz zakłady na rozrywkę, które od niedawna są bardzo popularne, inni Polscy bukmacherzy jak Betfan czy LVbet wprowadzili podobną ofertę. STS może się pochwalić bardzo szeroką ofertą sportową, ale i nie tylko. Zadowoleni powinni być również gracze, którzy chcą skorzystać z rynków zdarzeń, zakładów łączonych oraz pobocznych. Oferta STS uwzględnia wszystkie oczekiwania graczy – właśnie dlatego bukmacher ten cieszy się tak dużym uznaniem wśród typerów.

W przypadku zakładów na piłkę nożną, STS oferuje ich około 100. Jest to wynik bardzo przyzwoity. Im mecz jest bardziej wartościowy, tym więcej jest na niego zdarzeń wystawionych przez bukmachera. Jest to oczywiście sytuacja naturalna – tak postępują wszystkie firmy bukmacherskie na całym świecie.

Mocną stroną STS są zakłady specjalne – można je podzielić na dwa rodzaje. Gdy klikniemy w zakładkę „Zakłady specjalne”, ujrzymy Super Ofertę oraz Hit Dnia. Są to zakłady, które można grać po dużo wyższych kursach. Są to najlepsze zakłady, które oferuje bukmacher w danym dniu. Warto zaglądać do Zakładów specjalnych, ponieważ dzięki nim można w łatwy sposób szybko pomnożyć osiągane u bukmachera STS zyski. Wszyscy doświadczeni typerzy o tym wiedzą, i dzięki temu udaje im się osiągać w zakładach bukmacherskich tak duże zyski. 

Pozostałe zakłady specjalne w STS to np. obstawianie liczby bramek, setów bądź rzutów rożnych. Są tam również oczywiście zakłady na zdarzenia związane z polityką czy rozrywką.