BetClic oddaje graczom stawkę w przypadku przegranego kuponu

Bukmacher BetClic oferuje dla swoich graczy zakład, w którym zmniejsza ryzyko przegranej. Jeżeli okaże się, że jedno zdarzenie rozliczone jako przegrane bukmacher dokona zwrotu stawki.

BetClic Pewny zakład. Zwrot do 40 PLN

BetClic Pewny zakład. Zwrot do 40 PLN

Warto jest wiedzieć, że bukmacher BetClic jest w pełni legalnym polskim bukmacherem, a granie jest u niego zgodne z polskim prawem.

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Ta akacja dostępna jest graczom do 15 sierpnia.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS: Kod promocyjny: BETONLINE

Kupon kwalifikujący się w tej promocji to taki, na którym znajdują się minimum pięć zdarzeń, a kurs łączny jego nie jest mniejszy niż 5.00.

Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z piłki nożnej. Bukmacher Betclic dopuszcza zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i żywo.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony:

  • zawarte za środki bonusowe
  • zagrane systemem
  • mające takie same zdarzenia

Gracz, który dokonał zagrania kuponu i jedno ze zdarzeń zostało rozliczone jako przegrane to bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki do 40 PLN.

Zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto gracza w dniu 16 sierpnia do godz. 23:59.

BetClic darmowy kod promocyjny:

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom darmowy zakład bez ryzyka.

Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 w procesie rejestracyjnym, a jeżeli okaże się, że kupon przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie na konto gracza trafić może nawet 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button