Zarabianie na obstawianiu meczy w zakładach bukmacherskich – czy to możliwe?

Obstawianie zakładów bukmacherskich, staje się coraz bardziej rozpowszechnioną formą rozrywki pośród fanów sportu. Niewątpliwie większość spośród nich będzie deklarowała, iż nie gra wyłącznie po to, aby móc zarobić na typowaniu spotkań. Jednakże w rzeczywistości, głęboko w sercu, każdy z typerów liczy na pewne zyski.

Zarabianie na obstawianiu meczy
Zarabianie na obstawianiu meczy w zakładach bukmacherskich – czy to możliwe?

W końcu przecież, nikt nie ma ochoty na dokładanie do takiego hobby. Warto będzie, jednakże postawić sobie jedno, istotne pytanie. Czy na typowaniu meczów da się zarobić? Jeżeli tak, to w jaki sposób możemy tego dokonać? W poniższym artykule, postaramy się przytoczyć przydatne wskazówki, jak możemy to zrobić. Jak również – co najbardziej istotne – wskażemy te firmy bukmacherskie, które udostępniły najciekawszą ofertę dla zupełnie nowych graczy. A więc pora zaczynać.

Jak zarobić na typowaniu zakładów bukmacherskich?

Zarabianie na typowaniu zakładów, stanowi naprawdę trudne zadanie. Statystycznie rzecz ujmując, to wyłącznie parę procent graczy powiedzieć może, iż znajduje się na plusie w czasie grania w bukmacherskich zakładach. W rzeczywistości, żeby posiadać wiedzę, jak zarobić na bukmacherce trzeba kierować się paroma ważnymi wskazówkami.

Po pierwsze, emocje nie powinny odgrywać żadnej roli

Na pierwszy ogień w tematyce, tyczącej się tego, czy zarabianie na typowaniu meczów jest w ogóle możliwe, weźmiemy emocje oraz podejście graczy. Najgorsza sytuacja to ta, kiedy graczowi nie wejdzie jeden, czy też drugi z kuponów i emocje zaczynają przejmować nad nimi kontrolę. Wówczas wyłącza się myślenie racjonalne. Gniew, czy też z drugiej strony – nadmierne cieszenie się, może wówczas przejmować nad typerem kontrolę. Należy się tego zawsze wystrzegać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Po drugie, powinniśmy się kierować statystykami

Następna istotna kwestia, która może nam pomagać w zarobieniu na typowaniu meczów, tyczy się przygotowywania kuponów. Jednym z największych błędów – tym bardziej pośród zupełnie nowych graczy, będzie wybieranie wydarzeń na podstawie swoich skojarzeń czy też przekonań, iż wybrana drużyna na pewno pokona tę przeciwną. Jak więc zarabiać na bukmacherce? Jedną z najważniejszych kwestii, na temat której wypowiada się każdy z graczy, który żyje z zakładów bukmacherskich, jest zapoznawanie się ze statystykami. Bez właściwego przygotowania do spotkań lepiej odpuścić sobie obstawianie, bo szkoda naszych pieniędzy. 

Warto będzie przyjrzeć się, w jakiej formie znajduje się wybrany zespół, jak wyglądają jego bezpośrednie pojedynki, która z drużyn spisuje się najlepiej podczas wyjazdów, zaś która na swoim boisku. Ile kartek dostaje wybrany zespół, ile rzutów rożnych bije. Im więcej uda się nam dowiedzieć w tematyce konkretnej drużyny, czy też pojedynków, tym większe będzie prawdopodobieństwo, iż ogramy bukmachera. A to już jest pierwszy krok do tego, żeby zarobić na typowaniu meczów. 

Po trzecie obstawiajmy to, na czym się tak naprawdę znamy 

Wskazówką numer trzy, jest niby podstawa, a jednakże większość graczy, stosuje się do niej raczej rzadko. Żeby dowiedzieć się, jak można zarabiać na zakładach bukmacherskich, powinniśmy poznać daną dyscyplinę od podszewki. W końcu tylko wówczas, poznając wybrane zespoły, terminarz, specyfikację rozgrywek, istotę spotkań, czy też międzynarodowych pucharów, gracze oszacować mogą lepiej konkretne efekty, czy też pojedynki, albo swoje typy. 

najlepsi bukmacherzy online superbet
Nowe promocje i bonusy w Superbet z kodem BETONLINE

Najgorszym co może być, to obstawianie paru różnorodnych sportowych dyscyplin na pojedynczym kuponie. Po jedno ze spotkań skoczyć można do zakładki z ręczną piłka, bo został umieszczony ciekawszy kurs na lidera, który rozgrywa mecze z drużyną przedostatnią, po drugi typ na hokej, bo w meczach bezpośrednich wychodzi, iż jedną z drużyn zawsze odniesie sukces, a trzeci na futbol, gdyż akurat na tym bardzo dobrze się znamy. 

Po czwarte, ulubioną dyscyplinę powinniśmy oglądać, nie typować 

Jednym spośród większych błędów, które popełniać można w czasie obstawiania, to kierować się własnymi upodobaniami, albo co gorsza antypatią. Zarabianie na typowaniu meczów, nie będzie z pewnością możliwe, kiedy właśnie taka metoda będziemy typowali. 

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Będąc chociażby kibicem dla Barcelony i typując w meczach stykowych przeciwko Realowi Madryt, bo jak utraci zdobyte punkty, to Katalończycy będą mieć znacznie łatwiejsza drogę celem zdobywania mistrzostwa. Brzmi to dosyć absurdalnie, niemniej jednak zdajemy sobie sprawę, iż i takie przypadku mogą się zdarzyć. Warto zatem będzie odpuścić posiadanych przez nas ulubieńców i obstawiać inne ze zdarzeń. Wówczas tak naprawdę stracimy także przyjemność z oglądania spotkań, gdyż stresujemy się bardzo o rezultat postawionych przez nas zakładów. 

Po piąte, przerwa zawsze się przyda 

Udało się nam dotrzeć do ostatniej spośród wskazówek, która została umieszczona w naszym zestawieniu – jak zarabiać na zakładach bukmacherskich? Trzeba pamiętać, iż nic na siłę nie da się zrobić. Najgorszym co może być, to obstawiać kupony po przegranych kuponach uważając, iż gdyby nie to spotkanie, które źle obstawiliśmy, to reszta by nam weszła. Wówczas wpadamy w pętlę, z której ciężko się będzie wydostać. 

Tutaj istotne będzie, żeby zachowywać zdrowy rozsądek i czasami zrobić sobie po prostu przerwę. Dobry nawyk, to także przeglądanie spotkań z ubiegłego tygodnia i wybranie wyłącznie paru typów, które zechcemy wytypować.  

Ile możemy zarabiać na typowaniu meczów w zakładach bukmacherskich? 

Kwestia, którą interesują się wszyscy typujący – czy to ci bardzo doświadczeni, czy ci stawiający dopiero pierwsze kroki w typowaniu meczów. Chodzi tutaj o to, ile możemy zarabiać na obstawianiu zakładów. W tym przypadku, odpowiedź będzie raczej ogólnikowa. 

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez ryzyka w STS: Kod promocyjny: BETONLINE

Wszystko zależne jest od stawki, jak również po prostu od szczęścia. W zakładach bukmacherskich do czynienia mamy z paroma typami kuponów, jak również systemami gier. Każdy z typerów, musi odnaleźć właściwy i odpowiadający mu system. I tak – niektórzy preferują typowanie kuponów SOLO, czyli z pojedynczym zakładem (wówczas mamy największe szanse na odniesienie sukcesu). Niestety ze sporym prawdopodobieństwem odniesienia wygranej, w parze nie idą wysokie wygrane za niskie stawki. 

Kursy na pewniaki w singlach, mieszczą się w przedziałach 2.0-3.0, a to znaczy, iż można podwajać, czy też potrajać zainwestowaną kwotę. Dlatego też typując za 100 czy 200 złotych, odczujemy zyski. 

Nieco lepiej dla naszych oczu, wygląda jednakże wygrywanie w kuponach typu AKO, czyli z przynajmniej dwoma spotkaniami zamieszczonymi na kuponie. Ile możemy zarobić na typowaniu spotkań w takim przypadku, obstawiając kupony akumulacyjne? Tutaj kwoty będą naprawdę różne i w rzeczywistości za parę złotych możemy wygrywać kilka albo kilkanaście tysięcy.

Tego rodzaju zakłady, są jednakże bardzo trudne do trafiania. Prawdopodobieństwo, iż wytypujemy poprawnie 6 albo 8 spotkań spadnie do paru procent. Warto zawsze zagłębić się w dostępne statystyki. Powinniśmy też czasem zaszaleć i obstawić takie zakłady – w przypadku trochę większego szczęścia, mamy szansę na zgarnięcie sporej sumki pieniędzy. Pamiętajmy jednakże, iż jest to w dużej mierze szczęście. 

5 / 5. Ocen: 3

Zakłady bukmacherskie

Back to top button