Aktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 510 PLN

Zakład bez ryzyka nawet do 510 PLN oferuje swoim graczom bukmacher BetClic. Taką nową ofertę promocyjną przygotował legalny bukmacher Betclic. To wszystko przy wpisaniu kodu promocyjnego KOD510.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Z tej specjalnej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic Polska. To promocja skierowana do nowych graczy bukmachera Betclic w Polsce.

Warunki tej promocji są niezwykle proste i bardzo czytelne. Krok pierwszy to dokonanie rejestracji konta na stronie bukmachera www.betclic.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. Ten proces nie jest trudny, ani skomplikowany.

Bukmacher Betclic oferuje także możliwość skorzystania z konta tymczasowego. Co to jest? Otóż nie trzeba weryfikować swojego konta żeby móc obstawiać mecze i korzystać z darmowych promocji. Na pełną weryfikację konta Betclic mamy aż 90 dni!

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS: Kod promocyjny: BETONLINE

Jaki kod promocyjny na bonus w Betclic?

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego „KOD510” podczas rejestracji. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji Cashbacku. Trzeba pamiętać, że ten specjalny kod promocyjny można wpisać jedynie podczas rejestracji, potem nie będzie już takiej możliwości i bonus przepadnie.

Po czym pozostaje już dokonanie pierwszej wpłaty i zagranie kuponu.

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem. Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% zwrotu stawki. Użytkownik maksymalnie w ramach tej akcji może otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button