Happy Hours w Fortunie – co to jest za promocja?

Bukmacherzy mają rozmaite sposoby, by tylko przyciągnąć do siebie nowych graczy zakładów wzajemnych. Popularny bukmacher Fortuna kusi użytkowników promocją Happy Hours. Czym cechuje się ta promocja w praktyce? Dlaczego jest ona obecnie aż tak bardzo popularna?

co to jest fortuna happy hours
Happy Hours w Fortunie – co to jest za promocja?

Na czym polega promocja Happy Hours w Fortunie?

Jeśli dokładnie zapoznasz się z warunkami tej promocji, to zrozumiesz, że nieprzypadkowo jest ona bardzo popularna. Okazuje się, że do każdego kuponu można sobie dodać… 14% bonusu. Nie da się ukryć, że to bardzo dużo. Jak długo trwa Happy Hours? Zazwyczaj tego typu promocje obejmują tylko wybrane godziny. Trzeba zatem mieć zazwyczaj sporo szczęścia, aby się na nie załapać. Przeważnie należy bowiem mieć na tyle dużo farta, by akurat być w danym momencie przed ekranem swojego komputera przenośnego, stacjonarnego, telefonu itp. A w przypadku Happy Hours w Fortunie to wszystko wygląda zdecydowanie lepiej. Wszak w tym momencie ta promocja… obowiązuje 24 godziny na dobę. Nie trzeba zatem niepotrzebnie wysiadywać długimi godzinami przed urządzeniami elektronicznymi, by z niej skorzystać.

Jakby tego było jeszcze mało, można liczyć na Happy Hours… przez siedem dni w tygodniu. Dla wielu osób ta sprawa ma zaś istotne znaczenie. Jest bowiem wielu graczy, którzy ze względu na obowiązki w domu, mieszkaniu, pracy itp. nie grają w ciągu tygodnia (od poniedziałku do piątku). Włączają się do gry jedynie w trakcie weekendów. Na nich także czeka jednak Happy Hours. To jednak nie wszystko. Z tej promocji swobodnie mogą skorzystać nie tylko użytkownicy komputerowi. Grasz przede wszystkim za pośrednictwem aplikacji mobilnej? W takim razie również możesz swobodnie zdecydować się na Happy Hours.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus w wysokości 14% można dodać sobie praktycznie do każdego kuponu. Są jednak pewne warunki. Jakie? Typ kuponu to musi być AKO albo ewentualnie MAXIKOMBI. Istotne jest to, by postawić na co najmniej trzy zdarzenia. Co więcej, stawka jest dowolna. Możesz zatem zagrać za najniższą możliwą sumę lub postawić za zdecydowanie większe pieniądze. Wszystko zależy w tym temacie wyłącznie od Ciebie.

Jakie mecze są objęte promocją Happy Hours?

W tym temacie mamy kolejne bardzo dobre wiadomości dla wszystkich osób zainteresowanych tym właśnie tematem. Okazuje się, że działaniem promocji Happy Hours (trwającej w tym momencie 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu) są objęte zasadniczo wszystkie możliwe spotkania. Chodzi bowiem o potyczki obstawiane przed ich rozpoczęciem, lecz nie tylko. Możesz również zagrać za swoje pieniądze na spotkania obecnie trwające (w trybie live). Jest to kolejna bardzo ciekawa i często wybierana opcja. Pamiętaj jednak o tym, że Happy Hours nie dotyczy tak zwanych singli.

Betfan kod promocyjny
Betfan darmowe promocje i bonusy z kodem promocyjnym

Możesz oczywiście grać pojedyncze spotkania w Fortunie, ale wtedy nie zastosujesz dodatkowego bonusu w wysokości 14%. Na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Jeśli chodzi o stawkę, to jest ona dowolna. Zarówno dla potyczek obstawianych przed ich rozpoczęciem oraz aktualnie trwających. Warto dodać, że minimalny kurs na kuponie to zaś 1.30. Nie jest to zatem zbyt dużo.

Brak podatku w Fortunie

Narzekasz na to, że w legalnych bukmacherach internetowych w Polsce jak STS czy Fortuna trzeba mierzyć się z dość wysokim podatkiem? Dawniej grałeś w zagranicznych podmiotach, ale na skutek Ustawy Hazardowej zostałeś niejako zmuszony do zmiany firmy bukmacherskiej? W takim razie ta promocja powinna mocno przypaść Ci do gustu. Dzięki temu możesz bowiem pomnażać swoje pieniądze tak naprawdę bez konieczności uiszczania podatku. Oczywiście, wszystko jest jak najbardziej zgodnie z prawem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fortuna to doświadczona, renomowana firma, która absolutnie nie pozwoliłaby sobie na jakiekolwiek nieczyste zagrania. Nie tylko wobec prawa, ale także biorąc pod uwagę swoich użytkowników. W związku z tym nie musisz obawiać się o swoje interesy korzystając z tej promocji. A bonus dostępny w Happy Hours pozwoli Ci znacząco zwiększyć ewentualne wygrane na granych przez Ciebie kuponach.

Gdzie szukać sprawdzonych informacji?

Zastanawiasz się w tym momencie, jak można znaleźć sprawdzone informacje dotyczące tej właśnie promocji? Opcji (bardzo dobrych) jest minimum kilka. Przede wszystkim warto dokładnie zapoznać się z regulaminem Happy Hours na stronie internetowej bukmachera Fortuna. Masz tam wszystko dokładnie opisane. Czarno na białym. Naszym zdaniem, zawsze warto mieć informacje dotyczące tego konkretnego zagadnienia. Musisz bowiem znać nie tylko przywileje wynikające z konkretnej oferty, ale także ewentualnie swoje obowiązki.

Ze strony internetowej www.eFortuna.pl możesz m.in. dowiedzieć się, iż Happy Hours nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia, czy Zakładem Bezpiecznym. To nie wszystko. Kupony w ramach promocji Happy Hours nie podlegają wcześniejszej wypłacie (chodzi o tak zwany „Early Cash Out”). Gdzie jeszcze można zdobyć informacje odnoszące się do tego zagadnienia? Np. na portalach bukmacherskich. Pamiętaj, by wybierać strony internetowe doświadczone oraz posiadające stosunkowo dużo użytkowników. Na takich portalach można bowiem liczyć na sprawdzone i merytoryczne informacje.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

Back to top button