My BET w Betfan – czym są customowe zakłady?

Szukasz cały czas pewnych nieoczywistych zakładów w firmach bukmacherskich? Nie możesz jednak nic znaleźć? Uważasz natomiast, że jest spora szansa na to, że konkretne wydarzenie wystąpi w praktyce? Zainteresuj się usługą My BET, która jest oferowana przez podmiot hazardowy Betfan. O co tutaj chodzi?

Nie znalazłeś interesującego Cię zakładu? To nie problem!

Obecnie firmy bukmacherskie oferują przeróżne zakłady. W podmiocie hazardowym Betfan możesz np. obstawiać typy krótkoterminowe, czy długoterminowe (dotyczące dłuższego okresu). Warto wyszczególnić też nieco inny podział. Na zakłady przedmeczowe oraz te, które są do obstawiania w trybie live. Jeśli chodzi o dyscypliny, to każda profesjonalna firma bukmacherska oferuje ich bardzo dużo. Możesz zatem obstawiać np. spotkania piłki nożnej, czy mecze w ramach tenisa stołowego itp. Nie znalazłeś jednak tego, co szukasz? Zakłady bukmachera Betfan w dziale My BET robią sporą furorę. W końcu możesz założyć się tam praktycznie… o wszystko. Masz na oku pewne wydarzenie? Nie znalazłeś nigdzie takiego wariantu? W takim razie należy odwiedzić dział My BET. Możesz np. zaproponować, że w czasie finału Ligi Mistrzów, który zbliża się wielkimi krokami, jakiś kibic wbiegnie na boisko itp. Dzięki temu posmakujesz zakładów bukmacherskich od nieco innej strony. Na pewno fakt, że Twój zakład znajdzie się w ofercie, przysporzy Ci potem sporo satysfakcji.

Jak zaproponować własny zakład?

Ta opcja jest oferowana przez podmiot hazardowy Betfan. Aby z niej skorzystać w praktyce (czyli potem zagrać zaproponowany przez siebie zakład), musisz m.in. założyć własne konto bukmacherskie. Zrobisz to szybko i zarazem intuicyjnie. Potem należy wykonać depozyt. Jak zaś zaproponować zakład, którego nie ma jeszcze w ofercie, a Twoim zdaniem wydaje się bardzo ciekawy? Wejdź na stronę internetową betfan. Rekomendujemy, byś od razu zapoznał się z regulaminem tej usługi. Warto bowiem poznać nie tylko swoje prawa na tej płaszczyźnie, ale także obowiązki. Aby zaproponować zakład, należy uzupełnić kilka danych. Chodzi m.in. o adres e-mail. W dalszej kolejności należy przedstawić treść zakładu. Najlepiej, by była ona jasna i klarowna. Jeśli zadasz pytanie „Czy kibice wbiegną na boisko w czasie finału Ligi Mistrzów”, to nie będzie to do końca sprecyzowane. W końcu w tym zdaniu nie jest dokładnie określona liczba sympatyków. Jeśli w polu „Treść zakładu” spytasz natomiast „Czy kibic wbiegnie na boisko”, to sprawa jest jasna. Chodzi bowiem tylko o jedną osobę. Możesz także uzupełnić pole z proponowaną datą rozliczenia zakładu. Oddsmakerzy przeanalizują Twoje zapytanie i na pewno wkrótce się do Ciebie odezwą.

Dział z zakładami na rozrywkę robi prawdziwą furorę!

Betfan to nieszablonowa firma bukmacherska. W końcu inne podmioty hazardowe nie oferują aż tak dużej liczby wydarzeń rozrywkowych do obstawiania. Co jest do gry? Możesz np. postarać się przewidzieć, jaka będzie pogoda, kto zostanie przyszłym Jamesem Bondem itp. Nie brakuje także zakładów na politykę.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button