BetClic darmowy kod promocyjny na start

Bukmacher BetClic na start oferuje sowim graczom darmowy zakład bez ryzyka. Wszystko to przy użyciu kodu bonusowego KOD500.

Zakład bez ryzyka do 500 PLN u bukmachera BetClic

Zakład bez ryzyka do 500 PLN u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u legalnego polskiego bukmachera BetClic.

Warunki promocji są niezywkle proste. Wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera BetClic. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane.

Istotne jest wpisanie kodu promocyjnego KOD500 w formularzu rejestracyjnym. Warto jest pamiętać, że później już nie będzie możliwości go wpisać.

Następnie pozostaje już dokonanie pierwszej wpłaty. Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS: Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie może na konto gracza trafić nawet 500 PLN.

Środki bonusowe trafią na konto gracza automatycznie po tym jak bukmacher Betclic dokona rozliczenia kuponu jako przegrany.

Należy jednak pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button