Tenis – wygrane bez podatku u bukmachera LvBet

Niezwykle ciekawą promocje oferuje swoim graczom bukmacher LvBet. Wystarczy zagrać kupon na zdarzenia z turniejów w Montrealu lub Toronto, aby liczyć na większą wygraną o 14%.

Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Chcąc skorzystać z tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak należy pamiętać, że promocja aktywna jest graczom w dniach od 5 do 11 sierpnia.

Bukmacher dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Jednak wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą pochodzić z turniejów w Montrealu lub Toronto.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Stawka kuponu jest dowolna.

Jednak należy pamiętać, że automatycznie z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe oraz zagrane systemem.

Jeżeli gracz, spełnia powyższe warunki akcji, a dodatkowo jego kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Bonus na start bez wpłaty własnej u bukmachera LvBet:

Warto jest wiedzieć, że bukmacher LvBet oferuje sowim graczom darmowy bonus na start i to bez żadnej wpłaty.

Wystarczy wpisać darmowy kod promocyjny BETONLINE, aby cieszyć się z darmowych środków do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast po dokonaniu dwóch pierwszych wpłat można liczyć na darmowy bonu nawet do 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button