Czat bukmacherski – czy może być pomocny dla typera?

Jeśli obstawiasz przez internet, to być może już kiedyś spotkałeś się z takimi właśnie udogodnieniami. Jakie firmy bukmacherskie posiadają swoje czaty? Jak to wygląda w praktyce? Poznaj najważniejsze plusy i minusy tych miejsc do komunikowania się z innymi graczami.

najlepszy czat bukmacherski
Czat bukmacherski – czy może być pomocny dla typera?

Jakie firmy bukmacherskie mają swoje czaty?

W grupie najbardziej popularnych firm bukmacherskich znajduje się na pewno STS. Jeśli chodzi o ekspertów, to często przyznają oni palmę pierwszeństwa (na rynku) właśnie temu podmiotowi hazardowemu. Okazuje się, że STS ma swój czat bukmacherski. Warto od razu wyjaśnić pewną kwestię. Nie chodzi nam tutaj o miejsce, w którym można wyjaśniać rozmaite wątpliwości z Obsługą Klienta. Czat bukmacherki jest na stronie głównej. Znajduje się on po prawej stronie, mniej więcej na samej górze strony www.STS.pl. Możesz zobaczyć wpisy bez konieczności logowania się na swoje konto. Aby jednak coś napisać, musisz wykonać to zadanie.

Czat bukmacherski od firmy STS może być powiększony do nieco większych rozmiarów. Wszystko zależy od Twoich osobistych preferencji. Nie ma przeszkód, aby zapoznać się z regulaminem tego miejsca. Po to, by znać swoje przywileje oraz tak samo obowiązki. Warto zaznaczyć, że czat bukmacherski STS jest widoczny nie tylko na stronie głównej. Jeśli klikniesz np. w jedno z wydarzeń live, to zostaniesz tam automatycznie przeniesiony. Będziesz mógł nie tylko obstawiać rozmaite zakłady podstawowe oraz dodatkowe. Poza tym po prawej stronie będzie widoczny właśnie czat bukmacherski dotyczący danego spotkania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl29 PLN bez depozytuBETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jakie inne firmy bukmacherskie posiadają takie miejsca do wzajemnego komunikowania się? Coraz więcej podmiotów z tej branży się do tego przekonuje. Jest to zaś m.in. Fortuna. Chodzi o Strefę Typera. Znajduje się ona na stronie internetowej www.eFortuna.pl. Podobnie, jak w przypadku STS, tutaj także widać wpisy bez konieczności logowania się na własne konto. Gdybyś jednak chciał uczestniczyć w dyskusji, to wówczas nie obejdzie się bez wykonania tego zadania.

Strefa Typera w eFortuna jest bardzo nowoczesna. Co ciekawe, możesz wysyłać wiadomości z rozmaitymi emotikonami, ale nie tylko. Przede wszystkim liczy się to, że masz sposobność posortować wysłane posty pod kątem kilku kategorii. Chodzi zaś o posty z kuponami, czy najpopularniejsze posty. Możesz zatem np. szybko sprawdzić, co grają inni na dany dzień. W widocznym miejscu znajduje się także link do regulaminu Strefy Typera.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Dlaczego warto korzystać z czatów bukmacherskich?

Przeważnie w życiu jest tak, że praktycznie przy każdej sprawie można znaleźć dobre i złe strony. Nie inaczej jest w przypadku czatów bukmacherskich. Jako gracze z wieloletnim stażem chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami… Zacznijmy od plusów. Na takich czatach bukmacherskich można np. dowiedzieć się wielu ciekawych informacji. A to jeden z kluczy do sukcesu w bukmacherce. Im więcej wiesz, tym możesz posyłać lepsze kupony. Na takich czatach możesz zaś dowiedzieć się np. o tym, kto nie zagra w danym spotkaniu. Niektórzy są kontuzjowani, inni zawieszeni za kartki, a jeszcze inni nieprzeszli pomyślnie testów na koronawirusa…

najlepsi bukmacherzy online superbet
Nowe promocje i bonusy w Superbet z kodem BETONLINE

Nie brakuje także „smaczków” zakulisowych. A tego typu informacji zazwyczaj próżno szukać nawet na najbardziej poczytnych stronach internetowych. Nierzadko na takich forach udzielają się bowiem osoby, które są blisko danego klubu. Wiedzą zatem, że np. w ekipie panuje kiepska atmosfera, co oczywiście nie zawsze dociera do mediów. A to może mieć znaczenie pod kątem wyniku w kolejnym meczu na krajowym lub pucharowym podwórku. Poza tym na czatach bukmacherskich jest wiele gotowych kuponów. Jeśli np. nie masz zatem koncepcji, co zagrać, to masz okazję skorzystać z pomocy innych. To nie wszystko. Wspólne kibicowanie na czacie bukmacherskim wyzwala bardzo pozytywne emocje. Jeśli zatem zagrałeś np. na Real Madryt w jutrzejszym spotkaniu z PSG, to warto wejść na czat bukmacherski. Na pewno znajdą się tam bowiem inne osoby, które tak samo postawiły na klub ze stolicy Hiszpanii.

Na co należy uważać?

Druga strona tego medalu jest taka, że na czatach bukmacherskich nie brakuje oszustów. Jedni trollują i podają nieprawidłowe informacje. W ten sposób można wziąć za pewnik coś, co nie ma nic wspólnego ze stanem faktycznym. Warto zatem sprawdzać ważne informacje (jeśli jest taka możliwość) w innych miejscach. Należy także obserwować reakcje innych na czacie bukmacherskim. Jeśli ktoś podaje nieprawidłowe informacje i jest z tego znany, to szybko o tym przeczytasz. Jeszcze inni naciągają np. na płatne typy. Podają linki do stron, na których są skany zagranych kuponów. Przeważnie stawki oraz kursy są wysokie. Warto być ostrożnym. Takie dowody mogą być bardzo łatwo „spreparowane”.

Nie daj się nabrać na to, że jakaś losowa osoba na czacie bukmacherskim ma dostęp do ustawionych spotkań np. w Azji… Jakich danych nie powinno się podawać? Nie ujawniaj własnego imienia, nazwiska, adresu, peselu, numeru dowodu osobistego itp. Nikt nie ma prawa wymagać od Ciebie takich informacji. Uważaj zatem np. na osoby, które podszywają się pod moderatorów.

5 / 5. Ocen: 2

Zakłady bukmacherskie

Back to top button