Ciągle przegrywam z bukmacherem – czy to przez złe emocje?

Od jakiegoś czasu ciągle przegrywasz z bukmacherem i zastanawiasz się dlaczego, a potem analizujesz ten właśnie aspekt? Czy jest on istotny w przypadku zakładów bukmacherskich? Dlaczego warto poważnie podejść do tego tematu? Co powinno Cię szczególnie zaniepokoić? Jakie są sposoby, by radzić sobie po prostu z negatywnymi emocjami, które zasadniczo źle wpływają na całe nasze życie?

złe emocje w bukmacherce
Jak złe emocje wpływają na zakłady bukmacherskie?

Złe emocje w bukmacherce – dlaczego ten temat nie może być bagatelizowany?

Negatywne emocje to temat bardzo istotny. Tak naprawdę niekorzystnie wpływają one na nasze funkcjonowanie w każdym aspekcie życia. Nie inaczej jest z zakładami bukmacherskimi. Jeśli masz w sobie sporo takich uczuć, to trudno jest myśleć realnie o systematycznych zarobkach. Oczywiście, by regularnie wygrywać musisz mieć bardzo dużo wiedzy. Jest ona tak naprawdę niezbędna. Warto systematycznie ją poszerzać. W związku z tym w ogóle nie można spoczywać na laurach w przypadku zakładów bukmacherskich. Liczy się jednak też nasze podejście mentalne.

Osoby z tak zwaną czystą głową mogą po prostu zdecydowanie więcej na tym polu. Choćby z tego względu, że ich koncentracja jest generalnie na bardzo wysokim poziomie. A dzięki temu można w pełni skupić się na selekcjonowaniu wydarzeń (dostępnych u danego bukmachera), analizie i tym samym na wygrywaniu gotówki… Osoby, które nie są do końca skoncentrowane po prostu osiągają gorsze wyniki, a zakłady bukmacherskie tylko czekają na naszą przegraną. Na pewno zatem ten temat nie może być potraktowany po macoszemu. Warto regularnie się nad tym wszystkim zastanawiać. Najlepiej byłoby od razu rozwiązywać ewentualne problemy, które nas meczą w życiu prywatnym lub zawodowym. Im dłużej są one w naszych głowach, tym gorzej.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

To wszystko negatywnie wpływa na rozmaite aspekty naszego życia. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób zastanawia się, jak sobie radzić z negatywnymi emocjami. Uporanie się z tym kłopotem sprawi, że będziemy mieli lepsze samopoczucie, więcej energii, bardziej optymistyczne podejście do codziennego życia. A to wszystko ma wpływ na osiąganie sukcesów. Także w zakładach bukmacherskich, gdy obstawiamy w STS, Fortunie czy innego popularnego bukmachera w Polsce.

Na jakie emocje warto uważać?

Okazuje się, że jest ich minimum kilka. M.in. chodzi o narastającą frustrację. Masz pewne nierozwiązane problemy w życiu prywatnym albo zawodowym? Nie wiesz, jak sobie z tym wszystkim poradzić? Te sprawy są dla Ciebie zaś coraz bardziej uciążliwe? To może wszystko powodować narastającą frustrację. Ludzie często myślą, że to w końcu samo przejdzie, ale zazwyczaj tak się nie dzieje. Szczególnie jeśli nie jesteśmy w stanie sami sobie tego poukładać w głowie. Narastająca frustracja prowadzi do tego, że nie możemy w 100% skoncentrować się na analizowanych wydarzeniach. Przez to oczywiście nasze wyniki finansowe nie są do końca zadowalające.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Trzeba również być opanowanym po porażkach. Nie może być bowiem tak, że każda wpadka wywołuje u Ciebie chęć natychmiastowego odegrania się, ponieważ to zazwyczaj… prowadzi do jeszcze większych przegranych. Wszak wtedy nie analizujemy dokładnie, wybieramy pierwsze z brzegu wydarzenia itp. by tylko jak najszybciej się odegrać. A nie ma to tak naprawdę żadnego sensu. Warto uważać także na zbyt dużą pewność siebie. Czasami spore straty w zakładach bukmacherskich… wynikają z początkowych sukcesów. W tej dziedzinie trzeba być pokornym.

Jednorazowa wygrana nie może spowodować, że zaczniesz uważać się za prawdziwego mistrza obstawiania. A czasami jest tak, że jeden trafiony kupon sprawia, że typer jest bardzo pewny siebie, zaczyna grać za absurdalnie wysokie sumy, bardziej polega na swojej intuicji, a nie na ciężkiej pracy dotyczącej analizowania potyczek itd. To wszystko zaś powoduje, że koniec końców przegrywa sporo gotówki.

Jak rozładowywać emocje żeby znowu nie przegrywać z bukmacherami?

Ten temat musi być zatem dokładnie przemyślany. Zauważasz u siebie negatywne emocje, które kiepsko oddziałują na wyniki uzyskiwane w zakładach bukmacherskich? W takiej sytuacji trzeba sobie jakoś z tym poradzić. Na początek spróbuj zrobić to samodzielnie. Dobrym sposobem jest najzwyczajniej w świecie sport. Trening na siłowni, na bieżni itd. bardzo często pomaga. Czujemy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy, a w czasie zajęć wydzielają się również endorfiny.

Trzeba oczywiście postarać się rozwiązać wszystkie nasze kłopoty. Nie zawsze się to udaje, ale przynajmniej będziemy mieć świadomość, że coś w tej sprawie zrobiliśmy. Zwykłe sposoby nie pomagają? Może zatem warto wybrać się do psychologa? To naprawdę nie powinien być dla Ciebie powód do wstydu. Coraz więcej osób korzysta z takiej pomocy i dzięki temu łatwiej jest im radzić sobie z rozmaitymi przeciwnościami losu….

Nie samymi zakładami bukmacherskimi człowiek żyje

Czasami bukmacherka może powodować negatywne emocje. Szczególnie wtedy, kiedy przegrywamy kupony. Nie powinieneś zatem spędzać całego wolnego czasu na graniu. Wszystko musi być odpowiednio zaplanowane. Warto mieć zatem swoją odskocznię od życia codziennego, która wywołuje u Ciebie jedynie pozytywne odczucia. Znajdź takie hobby, bo to pomaga tak naprawdę w osiąganiu sukcesów na rozmaitych płaszczyznach. Także u najlepszych bukmacherów w Polsce. Staraj się też otaczać wyłącznie pozytywnymi osobami. Dzięki temu Twoje nastawienie do życia również będzie lepsze.

5 / 5. Ocen: 11

Zakłady bukmacherskie

Back to top button