Jak unikać limitów u bukmacherów? Czy limity bukmacherskie są wszędzie?

Czasami ten aspekt to prawdziwa zmora. Dla kogo szczególnie? Kto przede wszystkim powinien obawiać się nałożenia na niego limitów w zakładach bukmacherskich? Czy da się to jakoś skutecznie obejść? Oczywiście, bez łamania zasad?

limity bukmacherów w polsce
Jak unikać limitów u bukmacherów? Czy limity bukmacherskie są wszędzie?

Kiedy gracze są limitowani przez bukmacherów?

Są na rynku pewne firmy bukmacherskie, które uciekają się do takich właśnie zagrań… Na czym to jednak wszystko polega? Jeśli na danego gracza są nakładane limity, to np. nie może on postawić kuponu za tyle, ile by sobie tego życzył. Najlepiej będzie to wyjaśnić na konkretnym przykładzie. Załóżmy, że typer chciał obstawić konkretne wydarzenia za 500 PLN. Kiedy zatwierdzał kupon, pojawił się komunikat, że może on grać tylko np. za 100 PLN. Nie da się ukryć, że to dość spore ograniczenie. A niektóre firmy bukmacherskie stosują takie właśnie środki. Szczególnie, jeśli mowa o bardzo dobrych graczach. Takich, którzy szczególnie często zarabiają pieniądze w firmach bukmacherskich.

Są niestety firmy, które mało przychylnym okiem patrzą na wygrywających graczy. Warto generalnie dowiedzieć się, które natomiast należą do tego grona, jeszcze przed dokonaniem rejestracji. Jeśli masz w planach wygrywanie sporych sum, to należy wcześniej posiadać wiedzę w tym aspekcie. To ważne. A na forach internetowych nietrudno jest dowiedzieć się, jakie podmioty stosują takie właśnie kroki itd. Chodzi oczywiście o pieniądze. Jeśli dany gracz ma limity, to jest to równoznaczne z tym, że musiał w poprzednich dniach, tygodniach lub miesiącach wygrać relatywnie dużo gotówki. Dana firma bukmacherska chce ograniczyć kolejne straty – dlatego właśnie nakłada limity. Przez to można puszczać kupony tylko za część tego, ile chcemy.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyt1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Dla graczy taka sytuacja nie jest oczywiście korzystna. Tylko marnym pocieszeniem jest to, że takie sytuacje dotykają naprawdę dobrych typerów. Jeśli ktoś ma tego typu kłopoty, to znaczy, że rzeczywiście zna się na bukmacherce. W takiej jednak sytuacji eksperci od tej branży nie myślą o tym w tych kategoriach. Przede wszystkim zastanawiają się bowiem, jak znaleźć optymalne wyjście…

Czy jest to legalne działanie firm bukmacherskich?

Niestety tak. Jeśli firmy bukmacherskie limitują swoich graczy, to zasadniczo mają do tego pełne prawo, często właśnie na forum BetOnline gracze skarżą się, że trafia się im to nadzwyczaj często. Inna kwestia dotyczy tego, czy jest to zachowanie fair play… Raczej nie, ale każdy tutaj dba o swoje interesy. Niektóre firmy bukmacherskie starają się jak najbardziej ograniczać straty związane z typowaniem przez danego gracza. W związku z tym nakładane są mniejsze lub większe limity. Musisz jednak wiedzieć, że firmy bukmacherskie mają ogólnie naprawdę dużo narzędzi po swojej stronie. Jeśli wyrażasz zgodę na przestrzeganie regulaminu, to automatycznie pozwalasz, by – w pewnych sytuacjach – rozmaite punkty w mig wchodziły w życie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Niestety, firmy bukmacherskie mogą limitować graczy. I to nawet bez podawania żadnej konkretnej przyczyny. Chociaż akurat w takim przypadku nietrudno domyślić się, o co dokładnie chodzi. Tak samo, firmy mogą wycofywać zakłady bez podawania powodu itp. Na szczęście nowoczesne firmy bukmacherskie rzadko posuwają się do takich kroków. W końcu obecnie obieg informacji jest bardzo szybki. Jeśli np. dany bukmacher limituje graczy, to taka wiadomość błyskawicznie trafia np. na fora internetowe itp. Potem wielu typerów już wie, że nie ma do końca sensu rejestrować się w danym buku. Wszak jeśli będzie zbyt dobrze szło, to jest spora szansa na limity itd.

Dlaczego warto posiadać konta w różnych firmach bukmacherskich?

Czy są jakieś sposoby, aby sobie z tym tematem poradzić. Polak potrafi – to powiedzenie ma przełożenie na rzeczywistość także w tym temacie. Masz na oku bardzo dobre typy? Chcesz je zagrać np. za 400 PLN? A może grasz progresją na remisy konkretnej drużyny? Przed Tobą wysokie stawki, a tutaj okazuje się, że jesteś zlimitowany? W takim razie trzeba szybko podejmować odpowiednie kroki. Najlepiej posiadać konta u różnych bukmacherów internetowych.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Ogólnie korzystaj z tego, że nie ma w tym temacie żadnych górnych limitów bukmacherskich. Możesz zatem mieć konta w kilkunastu, czy nawet kilkudziesięciu rozmaitych podmiotach działających w tej branży. Jeśli zatem chcesz zagrać konkretny zakład za daną stawkę, a nie masz takiej możliwości w jednej firmie, to będziesz mógł to zrobić po prostu gdzie indziej. Bukmacherzy na wysokie stawki to przede wszystkim STS i Fortuna, to najbardziej polecane firmy, u których limity na obstawianie dużych stawek są bardzo rzadko nakładane na typerów.

Nie zamykaj się na możliwość obstawiania w punktach stacjonarnych

W celu unikania kłopotów związanych z limitowaniem graczy, warto nie tylko posiadać konta w rozmaitych miejscach. Pamiętaj, by nie zwlekać z wykonaniem tego zadania. Wszak nigdy do końca nie wiemy, kiedy niektóre firmy bukmacherskie mogą na nas nałożyć limity. Trzeba być na to odpowiednio wcześnie przygotowanym. Nie warto także zamykać się na możliwość grania w punktach stacjonarnych. Masz takie właśnie lokale niedaleko swojego domu albo mieszkania? To świetnie. Gdyby bowiem zostały nałożone na Ciebie limity, to możesz w razie czego tam obstawiać – przez jakiś czas – swoje kupony. Należy zatem generalnie korzystać z tego, że jest spora rywalizacja. Dzięki temu problem z limitami nie jest aż tak bardzo odczuwalny.

5 / 5. Ocen: 2

Zakłady bukmacherskie

Back to top button