Jak obstawiać u bukmachera sporty wirtualne?

Chcesz typować takie właśnie dyscypliny? Z czego wynika fakt, że sporty wirtualne są obecnie coraz popularniejsze u bukmacherów online? Czym się one cechują w praktyce? Dlaczego warto je typować? O tych i jeszcze o kilku innych kwestiach napisaliśmy poniżej. Serdecznie zapraszamy do lektury.

popularne sporty wirtualne
Jak obstawiać u bukmachera sporty wirtualne?

Sporty wirtualne – poznaj najważniejsze informacje na ich temat

Dlaczego sporty wirtualne cieszą się aktualnie coraz większym zainteresowaniem? Warto wiedzieć, że ma na to wpływ minimum kilka czynników. Takie dyscypliny są rozgrywane m.in. niezależnie od aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Obecnie natomiast cały świat zmaga się z koronawirusem. Już była taka sytuacja, że praktycznie wszystkie rozgrywki zostały odwołane. Gracze mogli zaś typować przez kilka tygodni właśnie jedynie… sporty wirtualne. Nic zatem dziwnego, że są one wprowadzane coraz bardziej ochoczo do oferty kolejnych podmiotów bukmacherskich. Co jeszcze się tutaj liczy? Ogólnie sporty wirtualne są rozgrywane bardzo szybko. Standardowe spotkanie np. piłki nożnej trwa 90 minut. Do tego trzeba dodać czas doliczony, przerwę itd. Coraz częściej spotkania futbolowe trwają zatem łącznie niecałe dwie godziny. Trzeba zatem sporo cierpliwości, by doczekać się np. na rozliczenie kuponu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Chcesz wygrywać o wiele szybciej? W takiej sytuacji coraz więcej osób wybiera właśnie sporty wirtualne. W końcu tutaj pojedynczy mecz trwa nieporównywalnie krócej. A dla niektórych ta sprawa ma spore znaczenie. Nie można nie wspomnieć, że sporty wirtualne bazują na algorytmach. Wszak tutaj nie ma prawdziwych piłkarzy, czy klubów. Są co prawda np. podobne nazwy, lecz na tym podobieństwa się kończą. O wyniku decydują algorytmy, a nie umiejętności całej drużyny, czy gracza… Musisz mieć zaś świadomość tego aspektu przed postawieniem pieniędzy.

Jakie dyscypliny znajdują się w ofercie?

Oferta jest coraz bardziej hojna. Włodarze firm bukmacherskich zauważyli, że dla wielu graczy to bardzo ciekawa alternatywa. Nie tylko ze względu na koronawirusa. Czasami gracze chcą obstawić po prostu coś innego, a nie tylko np. standardowe spotkania futbolowe… Obecnie coraz więcej podmiotów z tej branży decyduje się na to rozwiązanie. Wprowadzają zatem do swojej oferty sporty wirtualne. Co ważne, możesz je obstawiać nie tylko w domu, czy mieszkaniu. Tak samo jest, jeśli chodzi o lokale stacjonarne. Jeśli zatem masz niedaleko domu taki punkt, to tam także możesz typować rozmaite sporty wirtualne.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Jakie dyscypliny są do wyboru? Między innymi jest to piłka nożna. Statystyki zaś pokazują, że generalnie najwięcej osób decyduje się na obstawianie meczów futbolowych. Także na tej płaszczyźnie. Co ważne, możesz obstawiać nie tylko zakłady podstawowe. Nie brakuje opcji dotyczących tego, która drużyna wygra konkretne spotkanie itd. Tak samo możesz zdecydować się na handicapy, overy, undery itd. Są na rynku firmy bukmacherskie, które oferują zakłady na dokładne wyniki. Co jeszcze jest do obstawiania? To również zakłady na koszykówkę, tenis ziemny, czy rozmaite wyścigi (koni, psich zaprzęgów) itp. A to chyba zaś najlepszy dowód na to, że oferta na sporty wirtualne jest coraz bardziej urozmaicona.

Sporty wirtualne u bukmacherów – kluczowe zalety

Zastanawiasz się, dlaczego w ogóle warto zajmować się dyscyplinami wirtualnymi? Czy ich typowanie to będzie dobra decyzja? Jak najbardziej tak. Wynika to z wielu względów. Tak, jak wspominaliśmy, sporty wirtualne są rozgrywane niezależnie od koronawirusa, obostrzeń wprowadzanych przez polityków, czy pogody itd. Możesz je grać praktycznie non stop. Są one rozgrywane bardzo szybko. Jeśli zatem w tym momencie zależy Ci na czasie, to będziesz usatysfakcjonowany.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyt1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Dlaczego jeszcze coraz więcej osób obstawia sporty wirtualne? Np. oferowane przez STS? Do wyboru jest wiele opcji. Możesz zatem swobodnie zdecydować się na przeróżne dyscypliny. Co równie ważne, kursy są wysokie. A w ofercie nie brakuje nie tylko zakładów podstawowych, lecz także tych dodatkowych.

Czy warto obstawiać sporty wirtualne za duże pieniądze?

Niekoniecznie. Generalnie sporty wirtualne to zawsze jakaś alternatywa do typowania. Uważamy jednak, że nie powinny być one grane za relatywnie spore stawki. Pamiętaj o tym, że powinno się typować maksymalnie za 2% posiadanego stanu konta. To jedna z istotnych kwestii. Dodatkowo chodzi o to, że sporty wirtualne bazują na algorytmach. Trudno jest tutaj dokonać rzetelnej analizy. Jeśli obstawiasz standardowe spotkanie futbolowe, to dużo więcej zależy od Ciebie. Możesz bowiem zweryfikować np. formę z kilku poprzednich kolejek, dyspozycję w roli gospodarza/gościa, mecze bezpośrednie, czy pozycje w tabelach itp.

W przypadku sportów wirtualnych sporo zależy od szczęścia. W końcu nie są to prawdziwe drużyny… Uważamy zatem, że sporty wirtualne to może być fajna odskocznia od standardowego typowania. Nic nie stoi na przeszkodzie, by chociaż od czasu do czasu zająć się tym zagadnieniem. Warto to jednak mimo wszystko bardziej traktować jako wspomnianą odskocznię, a nie jako sposób na regularne wygrane w podmiotach bukmacherskich.

5 / 5. Ocen: 2

Zakłady bukmacherskie

Back to top button