„Ekstra 30 PLN” dla każdego typera od bukmachera STS.

Najnowsza promocja bukmachera STS to „Extra 30 złotych”. Premia znajdzie się na koncie każdego gracza, który na przestrzeni jednego etapu dokona łącznego obrotu minimum 200 złotych na zakłady bukmacherskie.

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników bukmachera STS, którzy posiadają aktywne konto oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od każdego poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59, aż do odwołania. Jednak trzeba mieć na uwadze, że do tej akcji trzeba dołączyć. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji „Extra 30 złotych”.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO i AKO, których kurs całkowity nie jest mniejszy niż 1.85.

Użytkownik sam wybiera zdarzenia znajdujące się na kuponie.

Stawka każdego kuponu jest dowolna. Jednak w promocji nie biorą udziału zakłady zawarte za środki bonusowe.

Premia o wartości 30 PLN trafi do każdego gracza, który na przestrzeni jednego tygodnia dokonał obrotu minimum 200 PLN, a kupony spełniają powyższe warunki. Nie ma znacznie jak zostały rozliczone zakłady.

Co tydzień każdy gracz może otrzymać jedną premię.

Bonus za rejestrację online bez wpłaty własnej

Zakłady bukmacherskie STS oferują graczom za darmo bonus 29 PLN. Wystarczy dokonać rejestracji konta online oraz wpisać hasło bonusowe „BETONLINE”. Środki znajdą się na koncie gracza i to bez żadnej wpłaty. Pamiętać tylko trzeba że w STS kod promocyjny wpisać możemy jedynie podczas zakładania konta online.

W dodatku to nie wszystko! Kolejny bonus znajdzie się na koncie gracza po tym jak dokona on pierwszego depozytu. Wówczas maksymalnie gracz otrzyma premię w wysokości 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button