Jak stawiać sobie cele w czasie gry w firmach bukmacherskich?

Interesuje Cię efektywna gra w podmiotach z tej dziedziny? Eksperci doradzają, by wyznaczać sobie zatem odpowiednie cele. Dlaczego warto to jednak w ogóle robić? Jak zdefiniować cele? O czym pamiętać w trakcie ich ustalania? Poznaj kilka najbardziej istotnych wskazówek, które dotyczą tego zagadnienia.

firmy bukmacherskie cele
Jak stawiać sobie cele w czasie gry w firmach bukmacherskich?

Dlaczego warto stawiać przed sobą wyzwania?

Na pewno trzeba do czegoś dążyć w czasie swojej gry w podmiotach bukmacherskich. Możesz teoretycznie obstawiać bez żadnego celu, ale nie ma to większego sensu. Warto wiedzieć, gdzie znajdują się istotne punkty na poszczególnych etapach. Niektórzy obstawiają tylko i wyłącznie dla zabicia czasu. W zdecydowanej większości przypadków chodzi o zarabianie pieniędzy. Jest to możliwe. W końcu na rynku zakładów wzajemnych działają legalne firmy bukmacherskie. Czyli takie, które posiadają niezbędne dokumenty zaakceptowane przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów. Nie możesz jednak powiedzieć sobie, że „chcę zarabiać pieniądze w bukmacherce”. Nie jest to bowiem do końca konkretne. Warto zaś jasno precyzować wyzwania, by wiedzieć, do czego się finalnie dąży w ramach tej dziedziny.

Co jeszcze powoduje, że eksperci rekomendują wyznaczanie sobie celów w czasie obstawiania w firmach bukmacherskich? Na pewno takie wyzwania pomagają w grze. Bez wątpienia są szalenie motywujące. A nikomu nie powinno zabraknąć zaangażowania. Dzięki temu można liczyć na dobre wyniki w podmiotach bukmacherskich. Liczy się także to, by np. wiedzieć, kiedy wypłacić pieniądze. Jak dokonasz depozytu na sumę np. 100 PLN, to nie możesz oczekiwać, że zrobisz z tego 100 000 PLN itp. Teoretycznie jest to możliwe, aczkolwiek jednocześnie bardzo mało prawdopodobne. O wiele większe są szanse na to, że gdzieś po drodze stracisz cały swój kapitał i do tej pory wypracowany zysk.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jeśli rozsądnie podejdziesz do tej sprawy i założysz sobie, że chcesz wygrać ze stówki 500 PLN, a potem wypłacisz zarobek „na czysto”, to są naprawdę spore szanse, że Ci się to uda. Poza tym będziesz wiedział, kiedy podjąć tę ważną decyzję (z punktu widzenia Twoich finansów).

Cele w bukmacherce powinny być ambitne, ale bez przesady

Ustalanie wyzwań dla siebie powinno być odpowiednio przemyślane. Na pewno błędem jest to, gdy tych celów w ogóle nie ma. Najczęściej takie osoby kończą z zerem na koncie i poczuciem frustracji oraz pretensjami do całego świata, że im nie wyszło… Inni z kolei ustalają sobie cele, które jednak są niestety zbyt ambitne. To również nie ma żadnego większego sensu. Załóżmy, że wpłaciłeś na początek 50 PLN. Skorzystałeś z bonusu i masz drugie tyle. Chcesz z tego zrobić 50 000 PLN. Niestety, są małe szanse, że Ci się to uda. Musiałbyś być bardzo dobrym fachowcem, a przy okazji mieć mnóstwo szczęścia. A to wcale nie jest takie proste (obstawianie w firmach bukmacherskich), jak wydaje się na samym początku.

najlepsi bukmacherzy online superbet
Nowe promocje i bonusy w Superbet z kodem BETONLINE

Jeśli założysz sobie takie mało realne cele do zrealizowania, to najprawdopodobniej (na 99%) przegrasz wszystkie pieniądze. Będziesz niezadowolony z siebie, wybranego podmiotu bukmacherskiego itd. A może być inaczej, jeśli ten cel będzie realny do zrealizowania. Warto zatem np. wyznaczyć sobie, że chcesz osiągnąć z tej stówki 400 PLN, bo takie pieniądze są z pewnością w zasięgu, legalni bukmacherzy w Polsce dają tyle w bonusach. Potem możesz wypłacić 300 PLN i dalej grać za 100 PLN itd. A taka „przebitka” jest jak najbardziej do wykonania. Nawet w przypadku osób początkujących.

Wyzwania powinny być łatwe do zweryfikowania

Fachowcy wspominają o tym, że cele (wyznaczane pod kątem obstawiania w firmach bukmacherskich) powinny być mierzalne. Innymi słowy chodzi o to, że należy je regularnie weryfikować. W końcu nierzadko dzieje się tak (szczególnie w przypadku osób początkujących), że pierwotne założenia nie są do końca trafne. Warto zatem po pewnym okresie to sprawdzić w praktyce. W razie czego można bowiem zweryfikować swoje cele i je oczywiście zmienić. Np. na takie, które będą o wiele bardziej realne do uzyskania. Dobrze byłoby robić takie analizy systematycznie, aby potem podejmować stosowne kroki.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Cele powinny być określone w konkretnych ramach czasowych

O tym także nie powinno się zapominać. Cele powinny być usytuowane w odpowiednim okresie. Możesz np. założyć sobie, że chcesz z jednej stówki (która została przez Ciebie wpłacona na internetowe konto bukmacherskie) zrobić trzy razy tyle – w ciągu dwóch miesięcy. Jest to realne do zrealizowania. Poza tym dzięki długiemu okresowi nie nałożysz na siebie zbyt wielkiej presji. Warto zaś wyznaczać ramy czasowe, by wiedzieć, w którym punkcie realizacji danego zadania się w tym momencie znajdujemy. Jeśli np. tydzień przed założonym terminem nadal masz około 100 PLN, to jest oczywiste, że nie uda Ci się wykonać planu (chyba, że zagrasz all in i wejdzie Ci fajny kupon, ale taka skrajna taktyka nie jest w ogóle polecana). Zakończ spokojnie jeden etap – potem będziesz mógł wyznaczyć inny cel. Odpowiedniejszy bazując na doświadczeniach z poprzedniego okresu. Na pewno wyznaczone ramy czasowe w pewien sposób odpowiednio też motywują do działania.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

Back to top button