Jakiego bukmachera warto wybrać? Gdzie obstawiać najlepiej?

Aktualnie bukmacherka jest coraz popularniejsza. Chcesz także spróbować swoich sił w tej dziedzinie? Rzeczywiście, w tym aspekcie można wygrywać pieniądze. Najpierw trzeba jednak wybrać porządnego bukmachera. Dlaczego warto ogólnie zdecydować się na firmy online? Co jeszcze mieć na uwadze?

jakiego bukmachera najlepiej wybrać
Jakiego bukmachera warto wybrać? Gdzie obstawiać najlepiej?

Dlaczego warto obstawiać przez Internet?

Bardzo dużo osób zaczyna grać drogą internetową. Nie jest to jednak nic zaskakującego. Warto wiedzieć, że dzięki temu możesz bowiem liczyć na sporo zalet. Jakich dokładnie? Chodzi na pewno o zaoszczędzenie sporej ilości czasu. A nie każdy mieszka relatywnie niedaleko punktów stacjonarnych. Wszak znajdują się one przede wszystkim w miastach i miasteczkach. Inna sprawa jest zaś taka, że tych właśnie lokali jest generalnie rok po roku kalendarzowym coraz mniej. Jeśli zaś będziesz grał przez internet, to możesz swobodnie zaoszczędzić czas oraz tak samo pieniądze (na dojazdy itp.).

Co jeszcze przemawia za tym, by wybierać firmy internetowe? Nie da się ukryć, że dzięki temu sam proces analizy i obstawiania jest bardziej profesjonalny. Możesz bowiem w pełni skoncentrować się na tych aspektach. Na skutek tego jest zaś większa szansa na to, że finalnie wygrasz pieniądze. W końcu koncentracja to bardzo ważny czynnik. W trakcie analizowania, czy obstawiania (także live). A w punktach stacjonarnych często nie ma takiej możliwości, by swobodnie zająć się tym właśnie tematem. O co tutaj jednak dokładnie chodzi na tej właśnie płaszczyźnie? W takich miejscach nie brakuje osób. Szczególnie starszych.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Czasami bywając w takich lokalizacjach można odnieść wrażenie, że te osoby nie przychodzą tam tylko po to, by coś obstawić. Nierzadko konwersują też na zupełnie inne tematy; kompletnie niezwiązane z zakładami bukmacherskimi. A w takiej sytuacji innym graczom trudno jest skoncentrować się np. na analizowaniu oferty. Z wielu względów typowanie przez sieć jest zatem bardziej korzystne.

Przede wszystkim stawiaj na legalne firmy bukmacherskie

Na pewno obecnie firmy bukmacherskie są coraz popularniejsze. Ta sprawa nie jest jednak szczególnie zaskakująca. Co jeszcze warto mieć na uwadze, by wybrać porządne podmioty działające nie od dzisiaj w tej branży? Liczy się na pewno to, by były one legalne. W 2017 roku w życie weszła znowelizowana Ustawa Hazardowa. Od tego momentu rynek bukmacherski został bardzo mocno uregulowany. Warto wiedzieć, że przez te kilka lat wyklarował się jasny podział na firmy bukmacherskie legalne i nielegalne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zadaniem każdego z graczy jest zaś sprawdzenie, czy dany podmiot działa zgodnie z aktualnymi zasadami. Możesz to zrobić na wiele sposobów. Np. na stronach internetowych firm bukmacherskich są zazwyczaj takie informacje; w bardzo widocznych miejscach. W razie czego jest kilka innych alternatyw. Wszak możesz zdecydować się na sprawdzenie rankingów, które zawierają jedynie legalne firmy hazardowe. Ewentualnie masz okazję zweryfikować legalność w rejestrze domen zakazanych.

Przeczytaj regulamin promocji powitalnej

Tak naprawdę wszystkie firmy bukmacherskie oferują coś dla nowych Klientów, przykładowo STS oferuje nawet bonus bez depozytu. Chcemy być z Tobą uczciwi, dlatego musimy napisać, że nie każda oferta jest godna polecenia. Czasami jest tak, że włodarzom konkretnej firmy bukmacherskiej zależy na tym, by najzwyczajniej w świecie przyciągnąć do siebie Klientów, coś im zaoferować, ale jeszcze szybciej… to odebrać. Musisz zatem zwracać uwagę na ten właśnie czynnik. Przeczytaj dokładnie od początku do końca warunki danej promocji. Nie zwracaj uwagi wyłącznie na suche liczby. Dowiedz się, jakie są warunki obrotu danym bonusem. Sprawdź, czy są ewentualnie jakieś ograniczenia czasowe.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS: Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli będziesz znał te wszystkie informacje, to zdecydujesz, czy konkretna oferta powitalna istotnie jest tak korzystna, jak można sobie o niej pomyśleć na samym początku. Obecnie wyboru nie brakuje. Gracze mogą zatem zdecydować się na przeróżne oferty powitalne. Warto zaś korzystać z braku monopolu. Są na rynku naprawdę porządne firmy bukmacherskie, które zajmują się tym właśnie zagadnieniem i oferują porządne bonusy, na których Klienci mogą zyskać nie tylko w teorii, ale tak samo w praktyce.

Sprawdź, co możesz obstawiać u bukmachera!

Jakie jeszcze informacje powinny być sprawdzone przed założeniem konta w firmie bukmacherskiej? Należy dokładnie zweryfikować, co jest do obstawiania. Ogólnie powinno się typować jeden, maksymalnie dwa sporty. Nie ma sensu grać wszystkiego, co znajduje się w ofercie. Musisz jednak mimo wszystko sprawdzić, czy np. Twój ulubiony sport jest dostępny. Warto wybierać takie firmy bukmacherskie, które oferują dość sporo zakładów. Np. na skoki narciarskie.

Od czasów Adama Małysza mocno interesujesz się tym właśnie sportem? Nie ma problemu, by go obstawiać za pieniądze. Są zaś na rynku firmy bukmacherskie, które oferują nie tylko zakłady podstawowe, ale także dodatkowe. I takie właśnie podmioty powinny być wybierane. O czym jeszcze nie wolno zapominać? Im bardziej bogata oferta, tym łatwiej o znalezienie atrakcyjnych zakładów. Ma to potem przełożenie na częstotliwość naszych wygranych.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

Back to top button