Betgames STS opinie zawodowych graczy – czy można zarobić?

Branża bukmacherska w naszym kraju jest bardzo dynamiczna – zwłaszcza po wprowadzeniu nowelizacji Ustawy Hazardowej w 2017 roku, za sprawą której do legalnego prowadzenia działalności tego typu wymagana stała się licencja od Ministerstwa Finansów. Osobna dla usług Internetowych i stacjonarnych. Choć spowodowało to znaczne przerzedzenie na rynku i wycofanie się z niego wielu światowych liderów, wcale nie zmniejszyło konkurencji na polskim rynku. Ba, ze względu na mniejszą ilość operatorów, ta jeszcze bardziej się zaogniła. Jest to widoczne przede wszystkim w ofercie, w której większość bukmacherów stara się zaoferować coś nowego, innowacyjnego, albo też lepszego czy po prostu zachęcającego typerów do rejestracji i grania właśnie u nich. Jedną z tego typu nowych usług jest Betgames w STS. Czym tak właściwie jest i na czym polega korzystanie z niej? Jakie opinie ma wśród zawodowych graczy i czy można na grach karcianych zarobić pieniądze?

betgames sts opinie graczy
Betgames STS opinie zawodowych graczy – czy można zarobić?

Betgames – opis i główne aspekty gier karcianych

Betgames jest usługą, w ramach której możemy obstawiać rozgrywane na żywo symulowane gry karciane. W przeciwieństwie chociażby do sportów wirtualnych (które też są symulacjami), w Betgames symulacja nie przebiega w ramach algorytmu komputerowego, a jest przeprowadzana przez żywego człowieka. Mowa o krupierze, który dba o rozdawanie kart wirtualnym graczom i przedstawianie tego, co dzieje się w danym rozdaniu. Oto co powinniśmy wiedzieć na temat Betgames:

 • są usługą legalną – jako że wchodzą w skład oferty prezentowanej przez bukmachera działającego na naszym rynku legalnie, można z nich korzystać w zgodzie z literą prawa. Pamiętajmy przy tym, że nie gramy w nich w gry karciane, a jedynie obserwujemy przebieg ich symulacji i obstawiamy wyniki kolejnych ich etapów.
 • dzielą konto i jego saldo z głównym serwisem bukmacherskim.
 • można w nich rozmawiać z innymi – dzięki zintegrowanemu z usługą czatowi można toczyć dyskusję zarówno z krupierem (choć w bardzo ograniczony sposób, bo musi on skupić się na grze), ale i innymi graczami. Daje to możliwość wspólnej nauki, przewidywania wyników, cieszenia się wygranymi oraz analizowania porażek.
 • oferują dynamiczne stawki – obstawianie symulowanych gier karcianych przypomina grę na żywo, w której stawki zmieniają się w zależności od sytuacji panującej na ekranie. To, kiedy można obstawiać obszernie wyjaśnimy w dziale opisującym zasady każdej z gier dostępnych w usłudze.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Gdzie można skorzystać z usługi legalnych gier karcianych?

W chwili obecnej dostęp do Betgames oferuje wyłącznie STS – wywodząca się z Katowic firma bukmacherska, która na rynku działa już od ponad 20 lat, stale starając się nadążać za rynkiem. Szacuje się, że posiada ona blisko 50% udziałów na naszym rynku bukmacherskim. Z konkurencją walczy przede wszystkim atrakcyjną ofertą i pionierskimi usługami, jedną z których jest Betgames – dostępna wyłącznie na stronie www.STS.pl. Cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem i choć STS jest jedynym jej dostawcą, na rynku już mówi się o pracach innych, konkurencyjnych bukmacherów nad podobną formułą – niekoniecznie pod tą samą nazwą, ale działającą w oparciu o bardzo podobne zasady.

Gry karciane dostępne w usłudze Betgames

W obrębie Betgames mamy do czynienia z trzema różnymi grami karcianymi, każda z których została podzielona na kilka etapów. Zakłady możemy składać albo przed rozpoczęciem całego rozdania (te trwają od 2 do 5 minut), albo też w jego trakcie, ale przed wystąpieniem kolejnego etapu. Poniżej przedstawiamy zasady każdej z gier, patrząc na nie właśnie z perspektywy obstawiającego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wojna w usłudze Betgames

Zasady gry w wojnę są niemal identyczne z tymi znanymi z jej rzeczywistej odmiany. Bierze w niej udział dwójka graczy (jednym z nich jest krupier – drugi z kolei jest wirtualny), każdy z których dostaje po jednej karcie – wygrywa ten, którego karta posiada większą wartość. Różnica jest widoczna w przypadku, kiedy wartości okażą się takie same i podczas gdy w klasycznej wersji dochodzi właśnie do tytułowej wojny, w Betgames powoduje to wystąpienie „remisu”. Ma to znaczenie dla nas jako obstawiających, gdyż jest to jedna z rzeczy, które – obok zwycięstwa któregoś z graczy – możemy obstawiać. Poza nimi możemy też wskazać to, jaka karta pojawi się na stole za chwilę (kolor albo wartość poniżej / powyżej). Jeżeli chodzi o etapy rozgrywki, przed którymi możemy obstawiać, przedstawiają się one następująco:

 • 1 etap – krupier wyciąga kartę gracza,
 • 2 etap – krupier wyciąga kartę dla siebie – następuje porównanie i rozstrzygnięcie zakładów.

Bakarat w Betgames – zasady i schemat obstawiania

Bakarat nie każdy musi kojarzyć – jest to bowiem bardzo niszowa gra, ale wpisująca się doskonale w konwencję usługi Betgames. Bierze w niej udział dwójka graczy (w tym krupier), a ich celem jest osiągnięcie wartości kart najbliższej 9. Każdemu z nich przyznawane są po dwie karty, przy czym te od 2-9 mają wartość napisaną na nich, od 10-króla nie są warte nic, a „as” ma wartość 1 punktu. Jeżeli suma wartości da liczbę dwucyfrową, tylko druga cyfra liczy się w rozrachunku – jeżeli z kolei gracz będzie miał 5 lub mniej punktów, a krupier 2 lub mniej – dostaną trzecią, dodatkową kartę. W grze tej możemy obstawiać remis, wygraną któregoś z graczy albo wartość kolejnej karty. Zakłady są możliwe na trzech etapach:

 • 1 etap – krupier wyciąga jedną kartę dla gracza;
 • 2 etap – krupier wyciąga jedną kartę dla siebie;
 • 3 etap – krupier wyciąga jednocześnie drugą kartę dla gracza i dla siebie, ewentualnie dobierając trzecią, gdy zajdzie taka potrzeba.
sts betgames najlepsze gry
Obstawianie gier karcianych z darmowym bonusem w STS

Poker w Betgames

Poker to jedna z najstarszych gier karcianych świata. W Betgames przyjmuje najpopularniejszą swoją odmianę – Texas Hold’em Poker. W rozgrywce bierze udział sześciu graczy (krupier jest zarządzającym), przy czym wszyscy zmierzają do stworzenia jak najmocniejszego układu (lista układów – poniżej). Na początku dostają po dwie karty unikalne dla siebie, a na stół trafi 5 kart wspólnych – jeden układ składa się z pięciu kart. Warto wspomnieć, że as może pełnić rolę „jedynki” – w razie czego właśnie w tej postaci można go wykorzystać w danym układzie. Jako obstawiający, możemy postawić albo na wygraną któregoś z graczy, albo na układ, który okaże się zwycięski. W tym pierwszym przypadku układ, którym wygra wskazany przez nas gracz nie ma znaczenia – w drugiej sytuacji z kolei liczy się tylko układ, niezależnie od tego, któremu z graczy uda się wygrać za jego pośrednictwem. Sama rozgrywka w pokerze w Betgames podzielona jest na cztery etapy:

 • 1 etap – krupier przyznaje każdemu z graczy po dwie karty unikalne dla nich;
 • 2 etap – krupier wykłada na stół trzy pierwsze karty wspólne;
 • 3 etap – krupier dokłada jedną dodatkową kartę wspólną;
 • 4 etap – krupier dokłada ostatnią kartę wspólną;

Zasady gry w pokera są zapewne wszystkim znane, ale dla przypomnienia – Gra w Pokera może zakończyć się już wcześniej, nawet na drugim etapie – dokładnie wtedy bowiem pojawia się możliwość stworzenia układu. Zakończenie następuje jednak tylko wtedy, gdy któremuś z graczy uda się wtedy uzyskać najwyższy układ (wtedy nie ma możliwości pokonania go). Remis na najwyższym układzie jest w pokerze czymś niezwykle rzadkim i kończy się wygraną obu graczy, ale remis na niższych układach wiąże się z porównaniem wartości kart wchodzących w skład danego układu.

Układy dostępne w pokerze w Betgames

Kolejność: od najmocniejszego do najsłabszego;

 • poker królewski – układ, w którym karty są w kolejności od asa do dziesiątki i mają ten sam kolor;
 • poker – układ, w którym karty są w kolejności oraz mają ten sam kolor (ale nie zaczynają się od asa);
 • kareta – cztery karty o tej samej wartości (na przykład cztery czwórki);
 • full house – jedna trójka w połączeniu z jedną parą (patrz: niżej);
 • kolor – wszystkie karty w układzie mają ten sam kolor, ale nie kolejność;
 • strit – wszystkie karty mają odpowiednią kolejność, ale inny kolor;
 • trójka – trzy karty z układu mają tę samą wartość (na przykład trzy trójki);
 • dwie pary – w układzie tym znajdują się dwie pary (niekoniecznie te same);
 • para – para kart o tych samych wartościach (na przykład dwie królowe);
 • wysoka karta – brak jakichkolwiek powiązań, które umożliwiłyby ułożenie jednego z powyższych układów.
sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS: Kod promocyjny: BETONLINE

Promocje w STS obejmujące usługę Betgames

Usługa Betgames jest integralną częścią głównego serwisu internetowego firmy bukmacherskiej STS, w związku z tym w jej ramach można skorzystać z większości promocji oferowanych przez bukmachera. Zdecydowanie najciekawiej prezentuje się wśród nich bonus powitalny, który podwaja naszą pierwszą wpłatę (nawet do 1200 złotych), dając nam dokładnie jej wartość na konto bonusowe – aby z tego skorzystać, należy oznaczyć odpowiednią opcję w czasie rejestracji. Jeżeli jednak nie mamy ochoty nic wpłacać, a najpierw wolimy przetestować usługę w sposób jak najbardziej niezobowiązujący, podczas zakładania konta podajmy kod BETONLINE – za jego sprawą na nasze saldo bonusowe trafi darmowe 29 złotych. Bez względu na to, czy dokonaliśmy już pierwszej wpłaty, czy też jeszcze tego nie zrobiliśmy. Warunkiem jest rejestracja konta na stronie www.STS.pl.

Naturalnie rzecz biorąc Betgames przygotowało również ofertę bonusową dla stałych graczy, z której – co ciekawe – mogą skorzystać również ci, którzy dopiero się zarejestrowali. Wystarczy udać się na stronę akcji i wziąć w niej udział. Przez tydzień wszystkie nasze zakłady w ramach Betgames będą miały znaczenie, a stawki kuponów wygranych przez nas zostaną zsumowane. Z tej sumy wyciągnięte zostanie 10%, które trafi na nasze konto (maksymalna wartość bonusu to w tym przypadku 25 złotych).

STS okazjonalnie organizuje inne, ograniczone czasowo akcje promocyjne związane właśnie z symulowanymi grami karcianymi.

Betgames STS opinie zawodowych graczy

Usługa Betgames trafiła do naszego kraju z zagranicy, a w tym momencie jest oferowana wyłącznie przez bukmachera STS. Wprowadza duży powiew świeżości do świata bukmacherskiego, jako pierwsza oferując możliwość obstawiania symulowanych gier karcianych – i to codziennie, o dowolnej wybranej przez typera godzinie. Stanowi więc doskonałe urozmaicenie oferty i sprawia, że obstawiać można zawsze – również w przerwach sezonowych ulubionej ligi. Sądząc z kolei po ogromnym zainteresowaniu, jakim się cieszy może być usługą, która już w niedługim czasie zagości w stałej ofercie nie tylko STS, ale także innych bukmacherów.

Opinie zawodowych graczy o Betgames STS są bardzo ciekawe, gdyż spodziewaliśmy się fali hejtu, gdyż typowanie gier karcianych wydawać by się mogło nie jest dla profesjonalnych typerów czymś interesującym. Jednak jak się okazało, wielu z nich obstawia poker online czy inne gry karciane w Betgames. Co więcej robią to z zyskiem.

betgames sts wygrane graczy
Tak obstawiają W Betgames STS zawodowi gracze

Wygrywanie w Betgames STS oczywiście nie jest proste, ale wystarczy spojrzeć na wygrane kupony żeby mieć świadomość o jakich pieniądzach mówimy. Zawodowi typerzy w Betgames STS potrafią wygrać dziennie tyle w kartach ile inni gracze przez miesiąc typując popularne dyscypliny jak piłkę nożną czy tenis.

5 / 5. Ocen: 11

Zakłady bukmacherskie

Back to top button