Bonus na Premier League. Extra gotówka dla typerów BetClic. Pula nagród 20 0000 PLN.

Przed nami zmagania dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League. W związku z tą serią spotkań legalny bukmacher BetClic oferuje promocję „Piłkarski Jackpot” z łączną pulą nagród, aż 20 000 PLN.

Jackpot styczeń 2020

Jackpot styczeń 2020

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Użytkownicy z akcji „Piłkarski Jackpot” mogą skorzystać do 10 stycznia 2020 do godz. 21:00. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że trzeba do tej akcji się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Bukmacher BetClic dopuszcza jedynie zakłady wielozdarzeniowe, na których znajdują wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na zmagania dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League. Trzeba mieć na uwadze, że kwalifikują się tylko typy podstawowe, tj. 1 x 2 „wygrana gospodarzy/goście lub remis”.

W tej serii spotkań o ligowe punkty powalczą, m.in. takie zespoły jak Tottenham vs Liverpool, Chelsea vs Burnley, Everton vs Brighton.

Każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać pięć kuponów. Minimalna stawka zakładu to 10 PLN, ale z oferty automatycznie są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownicy, których zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji oraz został rozliczony jako wygrany, to oprócz wygranej podzielą się między sobą nagródą główną, czyli 20 000 złotych!

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Pierwszy zakład bez ryzyka do 510 PLN dla każdego nowego gracza oferuje bukmacher BetClic. Ten bonus będzie aktywny jedynie wtedy, gdy gracz wpisze kod promocyjny „KOD510” podczas rejestracji konta.

Kupon jak okaże się przegrany to gracz tego wcale nie odczuje, ponieważ bukmacher BetClic dokona mu zwrotu całej stawki, aż do 510 PLN. W przypadku wygranej typer otrzyma całą kwotę.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button