LvBet zwiększa wygrane o 14% na kupony z tenisa

Od 29 lipca do 4 sierpnia rozgrywany jest turniej ATP I WTA w Waszyngtonie. Z okazji tej imprezy bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14%.

Tenis większe wygrane u bukmachera LvBet

Tenis większe wygrane u bukmachera LvBet

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowana konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

W promocji biorą udział jedynie kupony zagrane w dniach od 29 lipca do 4 sierpnia. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Chcąc liczyć na większą wygraną należy zagrać kupon, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju ATP I WTA w Waszyngtonie. Dostępne są kupony zarówno pojedyncze jak i wielozdarzeniowe.

Dostępne są przez bukmachera zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka kupnu jest dowolna, jak i limit kuponów na jednego użytkownika jest nie określony.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Jednak należy pamiętać, że z tej promocji są wykluczone kupony:

  • zawarte za środki bonusowe
  • zagrane systemem

Bukmacher LvBet automatycznie zwiększy wygraną swoim graczom po 14% pod warunkiem, że spełniają powyższe warunki promocji oraz kupon został rozliczony jako wygrany.

LvBet bonus na start:

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus na start graczom, którzy dokonają rejestracji konta i wpiszą kod promocyjny BETONLINE.

Wówczas na koncie gracza znajdą się środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania wpłaty.

Natomiast po dokonaniu dwóch depozytów można liczyć na dodatkowe bonusu. Wówczas maksymalnie można otrzymać nawet 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button