Betclic z bonusem na Ligę Mistrzów. Zwrot 50 złotych dla wszystkich!

W związku z spotkaniami pierwszej kolejki Ligi Mistrzów w fazie grupowej bukmacher Betclic przewidział promocje swoim graczom „Combi Crash”, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Betclic Darmowy bonus na Ligę Mistrzów

Betclic Darmowy bonus na Ligę Mistrzów

Oferta skierowana jest to wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej nie dokonali żadnej wpłaty.

Promocja dostępna jest w graczom jedynie podczas pierwszej kolejki zmagań w Lidze Mistrzów. Użytkownik, który chce skorzystać z akcji „Combi Crash”, musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej akcji kwalifikują się jedynie kupony AKO, na których będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z Ligi Mistrzów pochodzą z oferty na pierwszą kolejkę.

Wszystkie typy muszą być z oferty przedmeczowej, zaś kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 5.00.

Minimalna stawka kuponu promocyjnego to 50 PLN.

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji, a poza tym na jego kuponie będzie jeden błąd to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS: Kod promocyjny: BETONLINE

Zwrot znajdzie się na koncie gracza w dniu 19 września.

Zakład bez ryzyka u bukmachera BetClic:

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Jeśli okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu 100% stawki. Otrzymać można nawet 510 PLN.

Chcąc skorzystać z Cashacka należy wpisać kod promocyjny KOD510 w formularzu rejestracyjnym.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button