Darmowe bonusy dla graczy na Mistrzostwa Europy siatkarzy

Już w piątek 13 września rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn. W związku z tym bukmacher Fortuna przeprowadza promocje szkierową do swoich graczy której nagrodzi dziesięciu typerów.

Mistrzostwa Europy siatkarzy promocje u bukmachera Fortuna

Mistrzostwa Europy siatkarzy promocje u bukmachera Fortuna

Akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest graczom od 13 do 15 września. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału.

W tej akcji kwalifikują się kupony SOLO lub AKO, na których mogą znajdować się jedynie zdarzenia z Mistrzostw Europy w siatkówce. Typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Kupon musi zostać zagrany z aplikacji mobilnej bądź strony bukmachera Fortuna.

Jest z czego wybierać, bowiem oferta bukmachera jest bogata. Poza tym warto jest podkreślić, ze swoje pojedynki rozegrają Polacy, który w weekend mierzą się z Holandią i Estonią.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Nie da się ukryć, że jest o co walczyć, ponieważ bukmacher nagrodzi dziesięciu typerów, których kupony spełniają powyższe warunki oraz ich kupony będą z najwyższymi trafionymi kursami. Na konto typera trafią bonusy o wartości od 100 PLN do 500 PLN.

Podział nagród przedstawia się następująco:

Pozycja w rankingu:Nagroda
1-3 miejsce500 PLN
4-6 miejsce300 PLN
7-10 miejsce100 PLN

Bonus bez depozytu od bukmachera Fortuny:

Popularny polski bukmacher Fortuna przyznaje darmowy bonus za założenie konta. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji, a w zamian bukmacher przyzna freebet o wartości 20 PLN.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty można liczyć na kolejne darmowe środki. Tym razem równowartości depozytu. Nawet można otrzymać do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button