Darmowy bonus na Esport od bukmachera LvBet

Do niedzieli 6 października bukmacher LvBet ma aktywną promocje swoim graczom, w której to zwiększa wygrane swoim graczom o 50%. Wystarczy zagrać kupon na esport, aby cieszyć się z darmowy środków.

Esport większe wygrane o 50% u bukmachera LvBet

Esport większe wygrane o 50% u bukmachera LvBet

Akcja promocyjna skierowana jest do tych użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Z tej oferty można skorzystać do 6 października do godz. 23:59. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunki promocji wyznaczone przez bukmachera LvBet są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się co najmniej trzy zdania, a kurs łączy kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Na kuponie promocyjnym muszą znajdować się WYŁĄCZNIE zdarzenia z Esportu które będą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Należy jednak pamiętać, że wszystkie typy na kuponie muszą zostać rozliczone do 6 października do godz. 23:59.

fortuna freebet
Freebet bez depozytu w Fortunie

Minimalna stawka za jaką musi zostać rozegrany kupon to 50 PLN, ale należy pamiętać, że z tej oferty są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher LvBet automatycznie zwiększy wygraną o 50% dla gracza pod warunkiem, że jego kupon spełnia powyższe punkty regulaminu promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany. Maksymalnie na konto typera może trafić bonus 50 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera LvBet:

Legalny bukmacher LvBet oferuje na start swoim graczom freebet bez depozytu oraz bonus do 1000 PLN. Chcąc aktywować ten pakiet wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji

Gracza za wpisanie kodu promocyjnego oraz wysłanie emaila na podany email otrzyma darmowy bonus i to bez wpłaty.

Natomiast, użytkownik który poza tym dokona pierwszej wpłaty może liczyć na bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button