STS zmniejsza przegrane na Gran Prix Polski w żużlu

Bukmacher STS przeprowadza promocję dla swoich graczy, w której to zmniejsza ryzyko przegranej na kupony z GP Polski w żużlu. Jeżeli okaże się, że zagrany kupon został rozliczony jako przegrany to w zamian operator przyzna bonus o wartości 10 PLN.

STS bonus 10 PLN za przegrany kupon na Gran Prix Polski w żużlu

STS bonus 10 PLN za przegrany kupon na Gran Prix Polski w żużlu

Akcja skierowana jest do wszystkich typerów, który posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do soboty 5 października do godz. 15:00. Typer, który chce skorzystać z tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunki tej promocji są bardzo proste i przejrzyste. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się WYŁĄCZNIE trzy zdarzenia, a wszystkie z nich musza pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera STS na Gran Prix Polski w żużlu.

Kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.50.

Należy pamiętać, że stawka kuponu musi wynieść RÓWNO 21 PLN. Z tej promocji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki promocyjne.

fortuna freebet
Freebet bez depozytu w Fortunie

Bukmacher STS przyzna darmowy bonus o wartości 10 PLN dla gracza, którego zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został rozliczony jak przegrany.

Każdy typer w ramach tej promocji może otrzymać jeden bonus.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje swoim graczom darmowy bonus w wysokości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Wystarczy założyć nowe konto i wpisać kod promocyjny BETONLINE, a wówczas na koncie znajdą się darmowe środki i to bez wykonania żadnej wpłaty.

Poza tym ten bukmacher zwiększa pierwszy depozyt. Wystarczy dokonać wpłatę, aby otrzymać jej równowartość w formie środków bonusowych. Maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button