Legalny bukmacher BetFan wprowadza najnowszy kod promocyjny BETFAN. Już na start gracze będą mogli skorzystać z bonusu za wpłatę do 3000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN.

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy wcześniej nie mieli zarejestrowanego konta u legalnego bukmachera BetFan.

Krok pierwszy podczas tej akcji jest to założenie konta na stronie www.betfan.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobę jak imię czy też nazwisko. To wszystko sprawia, że proces w żadnym wypadku nie jest skompilowany, a poza tym nie zajmie zbyt wiele czasu.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w BetFan?

Chcąc aktywować najnowszy pakiet powitalny należy wpisać kod promocyjny BETFAN podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher BetFan dokona aktywacji pakietu powitalnego. Należy jednak pamiętać, że później nie będzie możliwości go wpisać.

Betfan kod promocyjny

Następnie gracz musi dokonać już wpłaty. Warto jest wiedzieć, że promocją objęte są trzy pierwsze depozyty po dokonaniu rejestracji. Za każdą wpłatę bukmacher BetFan przyzna darmowe środki swoim graczom w wysokości depozytu.

Za każdą z trzech wpłat można otrzymać maksymalnie 1000 PLN. Łącznie do gracza może trafić nawet 3000 PLN.

Cashback na start u bukmachera BetFan

Dodatkowo pierwszy kupon po rejestracji u tego bukmachera jest objęty Cashackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

Chcąc skorzystać z Cashbacka, należy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się minimum dwa zdarzenia, a ich kurs łączny musi wynieść co najmniej 2.20. Stawka tego kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Jeśli okaże się, że zagrany kupon spełnia powyzsze warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu 100% stawki. Gracz maksymalnie może otrzymać 100 PLN.

Natomiast przy wygranym kuponie cała kwota trafi na konto typera.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.