Betfan daje 3000 PLN na start! Bonus powitalny najwyższy w Polsce!

Legalny Polski bukmacher BetFan wprowadza najnowszy kod promocyjny BETFAN. Już na start gracze będą mogli skorzystać z bonusu za wpłatę do 3000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN.

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy wcześniej nie mieli zarejestrowanego konta u legalnego bukmachera BetFan.

Krok pierwszy podczas tej akcji promocyjnej to założenie konta na stronie www.betfan.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobę jak imię czy też nazwisko. To wszystko sprawia, że proces w żadnym wypadku nie jest skompilowany, a poza tym nie zajmie zbyt wiele czasu. Zaletą bukmachera Betfan jest opcja konta tymczasowego, wystarczy kilka minut żeby móc korzystać z pełnej oferty promocyjnej, bez konieczności od razu weryfikacji konta. Mamy na to dużo czasu.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w BetFan?

Chcąc aktywować najnowszy pakiet powitalny należy wpisać kod promocyjny „BETFAN” podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher BetFan dokona aktywacji pakietu powitalnego. Trzeba jednak pamiętać, że później nie będzie możliwości go wpisać. Kod promocyjny gracz może wpisać jedynie podczas zakładania konta.

Betfan kod promocyjny

Następnie gracz musi dokonać już wpłaty depozytu. Warto jest wiedzieć, że promocją objęte są trzy pierwsze depozyty po dokonaniu rejestracji. Za każdą wpłatę bukmacher BetFan przyzna darmowe środki swoim graczom w wysokości depozytu.

Za każdą z trzech wpłat można otrzymać maksymalnie 1000 PLN. Łącznie do gracza może trafić nawet 3000 PLN.

Cashback na start u bukmachera BetFan

Dodatkowo pierwszy kupon po rejestracji u bukmachera Betfan jest objęty Cashackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

Chcąc skorzystać z Cashbacka, należy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się minimum dwa zdarzenia, a ich kurs łączny musi wynieść co najmniej 2.20. Stawka tego kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Jeśli okaże się, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany to bukmacher Betfan dokona zwrotu 100% stawki. Gracz maksymalnie może otrzymać 100 PLN.

Natomiast przy wygranym kuponie cała kwota trafi na konto typera.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button