Misja tenis w BetClic. Darmowy bonus 50 PLN

Gracze, którzy typują tenis nie mogą przejść obojętnie obok promocji bukmachera BetClic, ponieważ ten operator oferuje typerom akcję „Misja tenis”. Podczas tej promocji przyzna bonus o wartości 50 PLN.

Bonus dla aktywnych graczy od BetClic

Bonus dla aktywnych graczy od BetClic

Oferta „Misja tenis” skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna gracz od 7 do 13 października. Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Bukmacher BetClic dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wialozdarzeniowe, których kurs całkowity musi wynieść minimum 1.80.

Warto jest wiedzieć, że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej bądź live z tenisa. Zdarzenia mogą pochodzić zarówno z turniejów rankingi ATP, WTA, challenger jak i ITF.

Wszystkie kupony promocyjne muszą zostać rozliczone do 13 października do godz. 23:59.

fortuna freebet
Freebet bez depozytu w Fortunie

Minimalna stawka kuponu promocyjnego to 20 PLN, ale warto jest pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher BetClic przyzna darmowy bonus o wartości 50 PLN dla gracza który minimum trzy kupony spełniają powyższe warunki promocji, a do tego zostały rozliczone jako wygrane.

Każdy typer w ramach tej akcji może liczyć na jeden bonus, który znajdzie się na obecnie graczy w dniu 14 października.

Betclic nowy kod promocyjny na bonus 510 PLN

Nowi gracze, którzy dokonają rejestracji konta na stronie bukmachera BetClic, a poza tym wpiszą kod promocji KOD510.

Tym samym mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jak przegrany typer może liczyć na zwrot 100% stawki nawet do 510 PLN.

Natomiast w razie wygranej gracz otrzyma całą kwotę.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button