Darmowy kupon za aktywność od bukmachera STS

Legalny polski bukmacher STS oferuje swoim graczom ciekawą promocje, w której to można otrzymać darmowy kupon. Wystarczy zagrać cztery kupony na przestrzeni jednego tygodnia, aby otrzymać bonus.

STS: Darmowe gotówka za aktywność

STS: Darmowe gotówka za aktywność

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja składa się z okresów rozliczeniowych, które trwają od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. Na przestrzeni jednego etapu gracz zmusi zagrać cztery kupony i muszą zostać one rozliczone.

Gracz może zagrać kupon AKO lub SOLO, ale należy pamiętać, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.85. Poza tym bukmacher wymaga, aby:

  • jeden kupon musi zostać zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera STS
  • na jednym kuponie mogą znajdować się same zdarzenia z oferty LIVE

Stawka kuponu musi wynosić RÓWNO 11 PLN.

fortuna freebet
Freebet bez depozytu w Fortunie

Jeśli, gracz spełnia warunki tej akcji to bukmacher STS przyzna mu bonus w kwocie 11 PLN do pięciu dni od momentu zakończenia danego okresu rozliczeniowego.

Otrzymany bonus będzie można wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

STS bonus na start

Bukmacher STS oferuje nowym graczom bonusy na start w postaci:

  • freebet bez depozytu 29 PLN
  • zakład bez ryzyka do 200 PLN
  • bonus równowartości wpłaty do 1200 PLN

Chcąc otrzymać te bonusy wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button