Bukmacher Betfan oferuje nowym swoim graczom ciekawy pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać bonus nawet do 3000 PLN, a dodatkowo pierwszy zakład bez ryzyka jest objęty Cashbackiem, czyli kuponem bez ryzyka. To wszystko przy wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE.

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera BetFan

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera BetFan

Warto jest wiedzieć, że bukmacher Betfan jest legalnym polskim bukmacherem, który posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na działanie w Polsce.

Chcąc skorzystać z pakietu powitalnego nie trzeba nigdzie się zgłaszać.

Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera Betfan. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ trzeba podać tam swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Darmowy kod promocyjny BETONLINE

Jednak niezwykle ważne jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher Betfan dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego w skład wchodzi bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka!

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS: Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus do 3000 PLN na start u bukmachera Betfan

Bukmacher Betfan zwiększa trzy pierwsze depozyty, przyznając bonus rozwartość depozytu, np. za wpłatę za 700 PLN, druga taka sama wartość znajdzie się na koncie bonusowym.

Maksymalnie za każdą z trzech pierwszych wpłat można otrzymać 1000 PLN. Łącznie gracz może otrzymać nawet 3000 PLN!

Betfan: darmowy zakład bez ryzyka

Poza tym ten Betfan oferuje nowym graczom, którzy wpisali kod promocyjny zakład bez ryzyka.

Pierwszy kupon po rejestracji konta jest objęty cashbackiem, ale muszą na nim znajdować się minimum dwa zdarzenia, zaś kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 2.20. Stawka natomiast musi wynosić minimum 20 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.