Specjalny kod promocyjny na zakład bez ryzyka w BetFan!

Bukmacher Betfan oferuje nowym swoim graczom ciekawy pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać bonus nawet do 3000 PLN, a dodatkowo pierwszy zakład bez ryzyka jest objęty Cashbackiem, czyli kuponem bez ryzyka. To wszystko przy wpisaniu kodu promocyjnego BETFAN.

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera BetFan

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera BetFan

Dla wszystkich graczy, którzy nie znają jeszcze tego bukmachera to dobrą wiadomością jest, że bukmacher Betfan jest legalnym polskim bukmacherem, który posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet w Polsce.

Chcąc skorzystać z pakietu powitalnego nie trzeba nigdzie się zgłaszać. Wystarczy założyć darmowe konto i wpisać specjalny kod promocyjny.

Krok pierwszy to oczywiście dokonanie szybkiej rejestracji. Konto można założyć za darmo na stronie bukmachera Betfan. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Dobrą wiadomością jest także opcja konta tymczasowego jakie posiada bukmacher Betfan. Co to oznacza? Otóż wystarczy podać podstawowe dane żeby założyć konto i od razu można obstawiać mecze, korzystać z promocji i bonusów. Nie trzeba od samego początku weryfikować swojego konta, gdyż trwa to zwykle dłużej niż godzinę, na pełną weryfikację konta mamy 3 miesiące.

Betfan kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Chcąc skorzystać z atrakcyjnych promocji i bonusów jakie oferuje ten nowy legalny bukmacher Betfan, niezwykle ważne jest wpisanie kodu promocyjnego BETFAN w formularzu rejestracyjnym i rubryce „kod promocyjny”. To sprawi, że bukmacher Betfan dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego w skład wchodzi bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do kwoty 100 PLN!

Kod promocyjny BETFAN wpisać można tylko jeden raz i tylko podczas zakładania konta, potem nie ma już takiej możliwości, więc warto z niego skorzystać od razu.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS: Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus do 3000 PLN na start u bukmachera Betfan

Bukmacher Betfan zwiększa trzy pierwsze depozyty, przyznając bonus rozwartość depozytu, np. za wpłatę za 700 PLN, druga taka sama wartość znajdzie się na koncie bonusowym.

Maksymalnie za każdą z trzech pierwszych wpłat można otrzymać 1000 PLN. Łącznie gracz może otrzymać nawet 3000 PLN!

Betfan: darmowy zakład bez ryzyka

Poza tym ten legalny bukmacher Betfan oferuje nowym graczom zakład bez ryzyka do 100 PLN, pod warunkiem, że wpisali kod promocyjny „BETFAN”.

Pierwszy kupon po rejestracji konta jest objęty cashbackiem, ale muszą na nim znajdować się minimum dwa zdarzenia, zaś kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 2.20. Stawka natomiast musi wynosić minimum 20 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button