Darmowe bonusy na start od bukmachera STS

Jeszcze dzisiaj, tj. w czwartek 22 sierpnia można skorzystać z najnowszego pakietu powitalnego od bukmachera STS. Już na start gracz może liczyć na trzy ciekawe bonusy: freebet o wartości 29 PLN, zakład bez ryzyka do 200 PLN, a także bonus równowartości depozytu, aż do 1200 PLN. To wszystko przy wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego BETONLINE.

Najnowszy pakiet powitalny dla nowych graczy

Najnowszy pakiet powitalny dla nowych graczy

Ta akcja skierowana jest do tych użytkowników, którzy wcześniej nie posiadali konta u legalnego polskiego bukmachera STS.

Chcąc skorzystać z tej akcji konto trzeba założyć najpóźniej do 22 sierpnia do godz. 23:59.

Warunki tej kampanii są bardzo proste. Wystarczy dokonać rejestracji konta. Można to zrobić jedynie na stronie bukmachera STS.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak chociażby imię czy nazwisko.

Niezwykle ważne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego w skład, którego wchodzą freebet o wartości 29 PLN, zakład bez ryzyka do 200 PLN, a także bonus równowartości depozytu, aż do 1200 PLN. Warto jest pamiętać, że później już możliwości wpisania jego nie będzie.

Freebet 29 PLN bez depozytu od STS

Bukmacher STS przyznaje darmowy bonus i to bez wpłaty własnej na grę. Otrzymane środki będzie można wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

fortuna freebet
Freebet bez depozytu w Fortunie

Bonus za wpłatę do 1200 PLN od STS

Po dokonaniu pierwszej wpłaty można liczyć na darmowe środki od bukmachera STS, który to przyznaje bonus równowartości wpłaty, np. gracz dokonał depozytu o wartości 900 PLN druga taka sama wartość znajdzie się na koncie gracza tylko, że w formie środków bonusowych.

Najwyższy bonus ze strony bukmachera STS to nawet 1200 PLN.

Cashback do 200 PLN od STS

W ramach tej promocji pierwszy kupon u tego operatora jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się, ze kupon został rozliczony jako przegrany to w zamian bukmacher dokona zwrotu stawki. Na konto gracza maksymalnie może trafić 200 PLN.

Trzeba pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 23 sierpnia do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button