Darmowe bonusy do 500 PLN za aktywność u bukmachera BetClic

Bukmacher BetClic do 1 września przeprowadza promocję, w której to przyznaje za każdy kupon z tenisa bonus 10% stawki za jaką gracz zagrał kupon. Łącznie można otrzymać nawet 500 PLN.

Darmowa gotówka do 500 PLN za aktywność od bukmachera BetClic

Darmowa gotówka do 500 PLN za aktywność od bukmachera BetClic

Ta akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do 1 września. Chcąc wziąć w niej udział należy się zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej akcji bukmacher dopuszcza kupony SOLO oraz AKO, na którym mogą znajdować się jedynie zdarzenia z tenisa. Zdarzenia na kuponie mogą pochodzić jedynie z oferty LIVE.

Wszystkie kupony promocyjne muszą zostać rozliczone do 1 września do godz. 23:59

Kurs kuponu promocyjnego nie może być mniejszy niż 1.50. Stawka za jaką gracz zagra kupon jest dowolna.

Bukmacher Betclic wyklucza z tej akcji wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe, zagrane za środki bonusowe, mające takie same zdarzenia oraz z wykorzystaną opcją Cashout.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS: Kod promocyjny: BETONLINE

Legalny bukmacher Betclic w ramach tej akcji przyznaje bonus 10% stawki za jaką gracz zagrał kupon. Jednak należy pamiętać, że w promocji biorą udział wszystkie kupony do 1 września do godz. 23:59 . Na koniec bukmacher dokonuje sumowania stawki i przyznaje bonus, który znajdzie się na koncie gracza w dniu 2 września.

Cashback do 500 PLN u bukmachera BetClic

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom darmowy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas zakładania konta, w zamian bukmacher aktywuje Cashback.

Jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli Betclic dokona zwrotu stawki za jaki został zagrany kupon. Maksymalnie na konto gracza trafić może zwrot o wartości 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button