Co to jest bonus od pierwszej wpłaty

Po tym, jak w życie weszła ustawa hazardowa, z polskiego rynku wycofało się wiele znanych firm bukmacherskich. Lista legalnych i aktywnych firm liczy obecnie dziesięć pozycji, a dzięki konkurencji na rynku pojawia się wiele ofert mających skłonić i początkujących, i doświadczonych typerów do założenia konta w internetowym serwisie firmy. Wśród polskich buków nie ma ani jednego, który nie oferowałby bonusu od depozytu.

bonus od pierwszej wpłaty
Najlepszy w Polsce bonus od pierwszej wpłaty

Co to jest bonus od pierwszej wpłaty

Teoretycznie sprawa wygląda bardzo prosto. Aby namówić potencjalnego klienta, bukmacher ogłasza, że każdemu, kto zarejestruje się na jego stronie i dokona zasilenia konta realną kwotą, dołoży kolejne środki, najczęściej obliczone jako procent od pierwszej wpłaty. Takie promocje bukmacherskie są bardzo lubiane przez graczy, którzy chętnie korzystają z różnych bonusów.

Decydujesz się na przelanie 500 złotych – twój nowy buk dołoży ci 50%, więc razem masz na pierwsze zakłady 750 złotych! Fantastycznie? No, trochę zwolnij – jest fajnie, ale jak zwykle trzeba sprawę zbadać do końca…

fortuna freebet
Freebet bez depozytu w Fortunie

Gdyby bukmacher pochodził z Laponii i nazywał się Święty Mikołaj, moglibyśmy uwierzyć w takie prezenty. Jednak on nazywa się Fortuna, STS, LVbet, eToto czy Millenium i stawia kilka warunków. Pierwszy z nich nazywa się obrót. W regulaminie stoi jak byk, ile razy trzeba postawić te przykładowe 250 złotych, by zarówno one, jak i wygrane za ich pomocą pieniądze z wirtualnych stały się realne. Co więcej, niektórzy bukmacherzy po zleceniu wypłaty wygranej odejmują od niej swój wkład i możesz cieszyć się tylko tym, co pojawiło się po stronie „zyski”.

Drugi warunek to minimalny kurs i – niekiedy – stawka pojedynczego zakładu. Tu filozofia jest różna: na polskim rynku od 1.40 do 2.20, przy czym im mniejszy kurs, tym zazwyczaj więcej obrotów. Zresztą nie ma na naszym rynku dwóch takich samych bonusów ani regulaminów.

Jeśli zamierzasz zakładać konta u wielu bukmacherów, by potem móc np. wybierać większe kursy, nie ma większego sensu porównywanie promocji z bonusami od pierwszej wpłaty. Natomiast ma sens czytanie regulaminów, może się bowiem okazać, że typer myśląc, że wygrał, będzie musiał obejść się smakiem.

Tak czy inaczej, bonus od pierwszej wpłaty jest dobrym sposobem na rozpoczęcie przygody z bukmacherką.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button