Polskie zakłady bukmacherskie Forbet – opinie, bonusy

ForBet to jeden z najpopularniejszych legalnych bukmacherów wśród Polaków. O jego pozycji decydują m.in. wysokie bonusy powitalne, opinie graczy, a także mnóstwo promocji dodatkowych i bonusów za lojalność. Dodatkowo możemy tu liczyć także na bardzo atrakcyjne kursy i wiele interesujących funkcjonalności. Zapraszamy Was na recenzję tego bukmachera. Możecie nieźle się zaskoczyć!

polskie zakłady bukmacherskie forbet
Polskie zakłady bukmacherskie Forbet – opinie, bonusy

Polski bukmacher Forbet

Forbet to jeden z wielu legalnych bukmacherów oferujących zakłady dla Polaków. Posiada licencję Ministra Finansów uprawniającą go do organizowania zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju. Z tego powodu nie trzeba mieć żadnych obaw przed korzystaniem z usług Forbet, gdyż wszystko odbywa się całkowicie legalnie i zgodnie z prawem. Co więcej, bukmacher ten umożliwia typerom obstawianie zarówno za pomocą całkiem dobrej strony internetowej, jak i wykorzystując do tego celu punkty stacjonarne zlokalizowane w większych miastach w naszym kraju,

Strona internetowa i aplikacja mobilna Forbet

Jesteśmy pewni, że kwestie prawne nie interesują Was aż tak bardzo, jak jakość oferty tego bukmachera. Zacznijmy jednak od początku i przyjrzyjmy się stronie internetowej Forbet. Witrynę znajdziemy w sieci pod adresem www.iForbet.pl. Z pozoru może się wydawać, że na stronie internetowej bukmachera panuje chaos, ale wystarczy przyzwyczaić się do kolorystyki i układu, by po chwili uznać, że zastosowane tam rozwiązania nie wzięły się całkowicie „z czapy”, a mają pokrycie w rzeczywistej funkcjonalności. Sam układ podobny jest do tego, do czego przyzwyczaili nas inni bukmacherzy. Dzięki temu nikt nie będzie miał problemu z nawigacją. Na górze strony znajdziemy menu służące do poruszania się po witrynie, po lewej listę dostępnych dyscyplin, po prawej natomiast będziemy zawierać kupony. Rzeczy mniej istotne przy normalnym typowaniu znajdują się na dole witryny. 

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Warto wspomnieć także o aplikacji mobilnej tego bukmachera. Pobierzemy ją na urządzenia z systemem iOS i Android, tak więc skorzystać z niej może większość użytkowników urządzeń mobilnych w naszym kraju. W przypadku systemów firmy Apple sytuacja jest bardzo prosta. Musimy jedynie wejść w AppStore i pobrać aplikację. Użytkownicy urządzeń z systemem Android muszą niestety wykonać dużo więcej kroków, gdyż Google nie akceptuje aplikacji wspomagających uprawianie hazardu, w swoim sklepie. Żeby pobrać aplikację Forbet, musimy przejść na stronę bukmachera i ściągnąć ja bezpośrednio z niej, przesłać na telefon i dopiero zainstalować. W tym celu trzeba także wyrazić zgodę na to, by móc instalować programy nieprzetestowane przez firmę Google. Jest to całkowicie bezpieczne, ale musimy pamiętać o tym, by aplikacje pobierać tylko i wyłącznie z oficjalnej strony bukmachera Forbet. 

Oferta zakładów Polskiego bukmachera Forbet

Jak prezentuje się oferta zakładów w Forbet? Jest całkiem dobrze, nie ma na co narzekać. Jeśli interesują Was szczegóły, zapraszamy do lektury.

Ilość dyscyplin

Przyjrzyjmy się najpierw szerokości oferty. Jeśli chodzi o ilość dyscyplin, trzeba przyznać, że jest ciekawie. Obstawiać możemy multum różnych mniej lub bardziej popularnych sportów. Większość z nich posiada także bardzo rozbudowane rynki, dzięki czemu możemy bez problemów obstawiać najbardziej wymyślne kombinacje. Ilość zdarzeń dostępnych na najpopularniejszy sport, jakim jest piłka nożna, jest naprawdę imponująca i sięga ponad 100 różnych zakładów. 

Zakłady live

Jak wygląda sytuacja z zakładami live? Tu jest niebo gorzej, ale i tak nie ma, na co narzekać. Oferta live obejmuje nie tylko piłkę i inne popularne sporty, ale też mnóstwo tych, o których duża część użytkowników usłyszy po raz pierwszy. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Esport i sporty wirtualne

W Forbet znajdziemy także zakłady na bijący rekordy popularności wśród młodych typerów esport. Są to zakłady na turnieje w gry komputerowe. Do obstawiania w Forbet przygotowano m.in. CS:GO, League of Legends, Call of Duty, Dota2, FIFA, Overwatch oraz Rainbow Six.
Wspominając o e-sporcie, można też nawiązać do sportów wirtualnych. Choć nie polecamy ich obstawiać, gdyż jest to w dużej mierze loteria, to musimy o nich napomknąć. Bukmacher przygotował nam aż dwie zakładki zawierające różnego rodzaju sporty wirtualne, w których wyniki szacowane są przez komputerowe algorytmy.

Kursy

No dobrze, pora na najważniejsze. Jak prezentują się kursy w Forbet? Musimy przyznać, że jesteśmy nimi zachwyceni. Marża bukmachera należy do najmniejszych na rynku, co przekłada się na wyjątkowo dobre kursy. Niewielu bukmacherów w Polsce oferuje swoim klientom aż tak atrakcyjne warunki. Niestety mowa tu tylko o tych najbardziej popularnych rynkach. Jeśli chcemy obstawiać zakłady na mniej znane sporty, musimy się już liczyć z tym, że nie będzie aż tak słodko. 

Zakłady dodatkowe

Przyjrzyjmy się jeszcze zakładce Zakłady Specjalne. Znajdziemy w niej m.in. typy na politykę, kulturę, a także zakłady sportowe niemające związku z obstawianiem wyników czy sytuacji w meczu. 

Betfan kod promocyjny
Betfan darmowe promocje i bonusy z kodem promocyjnym

Na wyróżnienie zasługuje Betmarket będący autorskim rozwiązaniem tego bukmachera. O co w tym wszystkim chodzi i jak to obstawić? To proste. W specjalnej zakładce znajdziemy najciekawsze kupony stworzone przez innych typerów. Gotowe kupony można obstawić przy pomocy kilku kliknięć myszką, w ten sposób bukmacher Forbet stara się ułatwić graczom możliwość obstawienia zakładów. Jeśli mamy niewiele czasu, a chcemy obstawiać, to rozwiązanie jest wręcz znakomite. 

Rejestracja w Forbet

Rejestracja nowego konta gracza na stronie www.iForbet.pl jest bardzo prosta i nie zajmie sporo czasu. Wszystko jest dobrze opisane, należy więc dokładnie czytać i podawać dane zgodne ze stanem rzeczywistym. W międzyczasie należy pamiętać także o tym, by podać w Forbet kod promocyjny (aktualnie: BETONLINE) i zaznaczyć, że chcemy otrzymać bonus powitalny. Następnie należy przygotować dowód osobisty lub paszport i zrobić zdjęcie, lub skan strony z danymi i wysłać to do pracowników bukmachera, którzy potwierdzą naszą tożsamość i umożliwią obstawianie i wypłacanie pieniędzy.

Promocje powitalne Forbet

Jak wyglądają promocje powitalne tego bukmachera? Trzeba przyznać, ze oferta bonusowa dla nowych graczy jest bardzo interesująca. Podobnie jak Polski bukmacher STS oferuje graczom nie tylko bonus od depozytu. Otrzymać w Forbet możemy bowiem aż 2050 złotych. W jaki sposób?

Bonus od depozytu

Bonus od depozytu to główna promocja ForBet. W rzeczywistości mamy do czynienia nie z jedną promocją, a z trzema, gdyż właśnie tyle depozytów wlicza się do bonusu. Wpłacając pieniądze po raz pierwszy, możemy zdobyć dodatkowe 2000 złotych. Żeby otrzymać taką kasę, musimy pamiętać o tym, że musimy wpłacić równowartość tej kwoty. Skoro formalności mamy już za sobą, pieniędzmi trzeba obrócić, zanim będziemy mogli je wypłacić. Należy tego dokonać, obstawiając zakłady o minimalnym kursie 2.00 na kwotę równą czterokrotności depozytu. Dopiero wtedy kwota bonusowa trafi na nasze główne konto. Co więcej, do obrotu nie wliczają się kupony systemowe oraz zakłady na sporty wirtualne. 

superbet opinie graczy
Nowa oferta darmowych bonusów w zakładach Superbet

Jest to pierwsza część promocji. Dostajemy w niej 100% od depozytu. Druga część jest nieco gorsza, gdyż musimy wpłacić 666 złotych, by otrzymać 500 zł od bukmachera. Warunki obrotu pozostają takie same. Trzeci depozyt daje nam 50% dodatkowej kasy maksymalnie do 500 złotych, co oznacza, ze celem uzyskania pełnego bonusu musimy wpłacić 2000 złotych. Podobnie jak i powyżej, tutaj także warunki obrotu są dokładnie takie same. 

Łącznie od bukmachera Forbet możemy otrzymać aż 2000 złotych. Nie da się ukryć, że jest to bardzo atrakcyjna oferta, choć warunki obrotu nieco zniechęcają. Niemniej jednak warto zarejestrować się i spróbować sił. A nuż wszystko pójdzie po naszej myśli i uda nam się wypłacić otrzymaną gotówkę. 

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka dostępny jest tylko dla graczy, którzy wpiszą kod promocyjny „BETONLINE„. Wartość bezpiecznego zakładu to 50 złotych. Za ubezpieczony zakład zostanie uznany nasz pierwszy typ w serwisie. Jeśli typ okaże się nietrafiony, napisz wiadomość na maila na adres marketing@iforbet.pl, wpisując w tytule „zakład bez ryzyka”, podając w treści swój login. Pracownicy bukmachera dokonają zwrotu stawki pomniejszonej o kwotę podatku na konto bonusowe. Żeby pieniądze wróciły na konto główne, trzeba je obrócić czterokrotnie, na kuponach o kursie 2.00.

5 / 5. Ocen: 6

Zakłady bukmacherskie

Back to top button