Freebet 50 PLN za darmo w Etoto

Ciekawa promocja w Etoto dla osób nie mających zbyt wiele czasu na stawianie zakładów w ciągu dnia lub ogólnie rzecz biorąc preferujących nocne posiedzenia przed komputerem z dreszczykiem emocji w postaci typowania wydarzeń sportowych na żywo. Polski legalny bukmacher Etoto oferuje freebety w wysokości 50 złotych w razie niepowodzenia naszego kuponu, wystarczy spełnić kilka banalnie prostych do spełnienia warunków, aby móc liczyć na ewentualny zwrot w postaci darmowego zakładu.

nocne granie z etoto
Obstawianie nocnych sportów z bukmacherem Etoto – freebet na NBA, NHL, NFL

Bonus na nocne sporty w Etoto

Wystarczy zapisać się do udziału w promocji a następnie zagrać zdarzenie/a z dowolnej z następujących lig: NBA, NHL, NFL, MLS, MLB. Jak widać mamy tutaj do czynienia z amerykańskimi ligami odpowiednio: koszykówki, hokeja, futbolu amerykańskiego, piłki nożnej oraz baseballu.

Możemy obstawiać zarówno wydarzenia pojedyncze jak i akumulowane, muszą to być jednak spotkania w systemie live, czyli rozgrywane na żywo. Poza tym – ważne aby minimalna stawka granego kuponu wyniosła 100 złotych a minimalny kurs 1,02 (dotyczy tak singli jak i kuponów z większą ilością zdarzeń).

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS: Kod promocyjny: BETONLINE

Nocne granie z bukmacherem Etoto

Promocja bukmacherska jest dostępna co tydzień, ważne by nie mieszać poszczególnych wydarzeń. W razie wygranej zysk dopisywany jest automatycznie do stanu naszego konta. W przypadku porażki po rozliczeniu kuponu otrzymamy pop-up (wyskakujące okienko) gdzie należy kliknąć zatwierdź, aby w ciągu 20 minut darmowy zakład w wysokości 50 złotych został zaksięgowany na naszym koncie na stronie www.etoto.pl.

Promocja bukmachera Etoto jest z pewnością godna uwagi z kilku powodów – nie każdy ma czas stawiać zakłady w ciągu dnia ze względu na pracę czy inne obowiązki. Ponadto, sporty amerykańskie (ze względu na różnicę czasową rozgrywane późno w nocy polskiego czasu) mają w naszym kraju bardzo dużo sympatyków, dobrze więc, że bukmacher pomyślał o nich przygotowując tego rodzaju promocje.

Ostatnia i najważniejsza kwestia – aby spełnić warunki promocji wystarczy zagrać za 100 złotych po kursie 1,02 – by w razie porażki otrzymać freebet Etoto na 50 złotych co jest dodatkową szansą na odrobienie strat poniesionych poprzednim zakładzie. Normalnie (bez promocji) nie mamy takiej możliwości co tym bardziej przemawia na korzyść oferty przygotowanej przez bukmachera.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button