Betclic zakłady bukmacherskie online

Betclic to jedna z wiodących firm bukmacherskich na europejskim rynku. Powstała ona w 2005 roku we Francji. Założył ją Nicolas Beraud wraz ze swym współpracownikiem. Początkowo wkład własny mężczyzny w nowo powstałe przedsiębiorstwo wynosił 3 miliony euro. Dzięki wrodzonym zdolnościom do prowadzenia biznesów oraz wczuwania się w potrzeby i oczekiwania klientów, firma bardzo szybko zaczęła się rozwijać na szeroką skalę. To z kolei spowodowało, że Betcliciem zainteresowali się inwestorzy. Jeden z nich, firma Mangas Gaming, zaproponowała właścicielowi 50 milionów euro w zamian za sprzedaż 75% jego udziałów. Nicolas Beraud długo się nie zastanawiał nad propozycją złożoną przez Mangas Gaming – sprzedał swoje udziały, a od tej pory Betclic zaczął rozwijać się jeszcze dynamiczniej. Właśnie dzięki temu jest to dzisiaj jedna z najpotężniejszych firm bukmacherskich na europejskim rynku.

Betclic legalny bukmacher w Polsce
Zakłady bukmacherskie online – Betclic legalny bukmacher w Polsce

Betclic – czy ma swoją aplikację mobilną?

Zakłady bukmacherskie Betclic to firma, dla której najnowsze technologie to rzecz niezwykle istotna. Dowodem na to jest fakt, że Betclic posiada swoją aplikację mobilną oraz responsywną stronę internetową. Responsywna strona internetowa to taka, którą można bez żadnych komplikacji odwiedzać zarówno na komputerach, smartfonach i tabletach. Aplikacja mobilna Betclic jest z kolei dostępna na wszystkich urządzeniach elektronicznych opartych na systemie Android oraz iOS. Ci gracze, którzy posiadają smartfony wyposażone w system Windows, nie muszą się martwić – bez żadnego problemu mogą oni korzystać ze strony internetowej bukmachera.

Jakie są bonusy powitalne w Betclic?

Bonusy powitalne i promocje bukmacherskie to rzecz, na którą duży nacisk kładą wszyscy najpotężniejsi bukmacherzy jak STS czy PZbuk. Z racji tego, że Betclic w naszym kraju jest obecny od stosunkowo krótkiego czasu, to jego oferta bonusów powitalnych nie jest na tę chwilę zbyt imponująca. Sprawdźmy jednak, na co mogą liczyć nowo zarejestrowani klienci tego bukmachera.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS: Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus od wpłaty do 1000 złotych w Betclic dla nowo zarejestrowanych użytkowników

Jest to główna oferta promocyjna skierowana do nowo zarejestrowanych klientów tego buka. Jej warunki są bardzo proste. Polega ona na tym, że gdy będziemy realizowali swoją pierwszą wpłatę na konto bukmacherskie, to bukmacher Betclic powiększy ją o 100%. Tym sposobem wpłacając maksymalnie 1000 złotych, można wzbogacić się całkiem za darmo o drugi 1000 złotych. Na korzyść Betclica działa również fakt, że stosuje on bardzo łagodną politykę w zakresie wymogów obrotowych i kursowych, zatem z pewnością duża liczba osób zdecyduje się na założenie konta u tego bukmachera.

Oferta dla stałych graczy Betclic – przegląd i warunki 

Stali gracze bukmachera Betclic mogą liczyć na znacznie większą liczbę promocji niż w STS czy PZbuk. Poniżej opisujemy pokrótce każdą z nich.

Lepsze Kursy – zasady akcji promocyjnej 

Lepsze Kursy to wyjątkowo atrakcyjna promocja skierowana do stałych użytkowników bukmachera Betclic. Polega ona na tym, że każdego dnia na stronie głównej tego bukmachera pojawia się lista zakładów objętych podwyższonymi kursami. W ten oto bardzo prosty sposób można mocno powiększać swoje wygrane. Biorąc pod uwagę jeszcze niską marżę bukmachera Betclic to opłacalność zakładów rośnie.

Zaproś Znajomego

Jedna z najlepszych promocji tego typu na całym rynku zakładów bukmacherskich. Jeśli zaprosimy do gry w Betclic swoich znajomych, możemy otrzymać nawet 100 złotych ekstra na zakłady u tego bukmachera. Jedynym mankamentem tej promocji jest brak bonusów dla osób zaproszonych – Betclic powinien to poprawić żeby ta promocja była jeszcze bardziej atrakcyjna dla graczy zakładów sportowych online.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button