Oferta bukmachera PZbuk

PZBuk to nowy bukmacher na polskim rynku zakładów wzajemnych. Funkcjonuje on od połowy 2018 roku – wówczas otrzymał od Ministerstwa Finansów licencję, dzięki której może w sposób w pełni legalny oferować polskim użytkownikom swoje usługi. PZBuk to jedna z firm należących do konsorcjum pod nazwą Cherry Online Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. W poniższym artykule opisujemy, jak funkcjonuje jego strona internetowa oraz pokrótce omawiamy najważniejsze elementy jego oferty.

pzbuk legalny bukmacher w polsce
Polski bukmacher internetowy PZbuk – opinie, oferta zakładów sportowych

Serwis internetowy bukmachera PZBuk

Witryna internetowa bukmachera PZBuk znajduje się pod adresem www.PZBuk.pl. Na pierwszy rzut oka widać już, że została ona wykonana w sposób niezwykle profesjonalny. Oprawa graficzna nie posiada niepotrzebnych udziwnień, dlatego też jest ona bardzo czytelna. Każdy użytkownik bez problemu może odnajdywać interesujące go informacje. 

Po lewej stronie znajduje się lista dyscyplin oraz opis dyscyplin, które w danym okresie cieszą się wśród graczy największym wzięciem. Na środku są najważniejsze wydarzenia. Można tam również wejść w mecze na żywo oraz spotkania zaplanowane na najbliższy okres czasu. Po prawej stronie zlokalizowany jest kupon. Można go postawić w dowolnie przez siebie wybranym momencie. Poniżej jest za to lista drużyn, które sponsoruje ten nowy bukmacher. Elementem, na który zwróci każda osoba odwiedzająca stronę bukmachera PZBuk, jest z pewnością sporych rozmiarów baner, na którym znajduje się jaskrawy napis „Zarejestruj się” – dzięki temu wszystkie osoby zainteresowane założeniem konta w PZBuk bez żadnych problemów będą mogły to uczynić. 

Strona internetowa bukmachera PZBuk podobnie jak STS to wzór do naśladowania dla pozostałych bukmacherów – jest ona wykonana w sposób profesjonalny, a wszystkie informacje można niej odszukać bardzo szybko.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS: Kod promocyjny: BETONLINE

Czy w PZBuk można rejestrować się z kodem promocyjnym?

Polski bukmacher PZBuk mimo tego że jest nowym bukmacherem, to umożliwił już swoim nowym graczom rejestrację przy użyciu kodów promocyjnych. Kody pozwalają na to, by wymienić je na 20000 punktów gracza. Je z kolei można wymienić na bonus bez depozytu, którego wysokość wynosi 10 złotych. W trakcie rejestracji należy wejść w ofertę VIP. Tam trzeba odszukać specjalne okienko z napisem kod bonusowy i wpisać go. W ten sposób uzyskuje się bardzo atrakcyjną ofertę na powitanie – oprócz standardowego 50 złotych darmowego zakładu mamy jeszcze do swojej dyspozycji 10 zł freebetu od depozytu.

Promocje bukmacherskie w PZBuk

W tej chwili ilość promocji bukmacherskich, którą dla graczy przygotował bukmacher PZBuk, nie jest zbyt duża. Sprawdźmy zatem, na co można liczyć rejestrując się w PZBuk.

Darmowy zakład 50 złotych

Jest to jedyna promocja, z której mogą korzystać nowi gracze bukmachera PZBuk. By móc z niej skorzystać, najpierw trzeba się zarejestrować. Drugi krok to wykonanie zakładu na kwotę minimum 50 złotych, którego kurs będzie wynosił minimum 2,0. W ten sposób przy kolejnym logowaniu na witrynę bukmachera, w zakładce „Darmowy zakład” będzie na nas czekał darmowy zakład. Będziemy mogli obstawić zakład wielokrotny o wartości 50 złotych. Kurs minimalny musi wówczas również wynosić 2,0.

Tym bonusem nie trzeba dodatkowo obracać – to jest z pewnością duży plus. Należy jednak pamiętać o tym, że znakomita większość polskich legalnych bukmacherów online ma dla swoich nowo zarejestrowanych użytkowników znacznie lepsze oferty, takie jak na przykład 100% od wpłaty u bukmachera STS. 

Promocje tymczasowe w PZBuk 

Polski bukmacher PZBuk rzadko organizuje promocje tymczasowe. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy oferował on darmowe zakłady na Australian Open – bukmacher Totalbet i LVbet posiadają pod tym względem o wiele bogatszą ofertę.

Są nawet zakłady bukmacherskie, które organizują promocje tymczasowe nawet kilka razy w miesiącu. Dzięki temu mogą oni zwiększać popularność oferowanych przez siebie usług i powiększać grono zarejestrowanych użytkowników. PZBuk powinien z całą pewnością pójść ich śladem.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button