Czy warto obstawiać sporty wirtualne?

Bukmacherzy dają graczom do dyspozycji rozmaite wydarzenia do typowania. Nie tylko na prawdziwe mecze np. piłki nożnej, tenisa ziemnego, koszykówki. Zawodnicy mogą również obstawiać sporty wirtualne. Co to w ogóle jest? Na czym polegają sporty wirtualne? Czy warto je obstawiać, czy lepiej trzymać się od tego jak najdalej?

wirtualne sporty u bukmacherów online
Wirtualne sporty u Polskich bukmacherów online

Co to są sporty wirtualne?

Jak sama nazwa wskazuje, sporty wirtualne nie dzieją się naprawdę. Jeśli kiedyś typowaliście jakiekolwiek spotkania w punktach stacjonarnych legalnych bukmacherów, to być może zauważyliście, że na telewizorze leciały mecze tego typu. Trochę to przypomina grę komputerową. Sporty wirtualne, biorąc pod uwagę w tym momencie piłkę nożną, polegają na tym, że jest stworzona pewna liga zespołów. Często nazwy są bardzo zbliżone do tych, które aktualnie grają w konkretnych rozgrywkach. Nie ma żadnego problemu, aby zidentyfikować konkretne drużyny. Te ekipy kolejka po kolejce rozgrywają sezon.

Można powiedzieć, że jest tak samo, jak w normalnych rozgrywkach. Tutaj jednak wszystko odbywa się zdecydowanie szybciej. W ciągu jednego dnia może być rozegranych kilka, a może nawet kilkanaście kolejek. Wszystko zależy od danej dyscypliny i czasu, jaki jest poświęcony na jedną serię gier. W związku z tym nie trzeba czekać np. 90 minut plus doliczony przez sędziego czas, aby poznać wynik konkretnego spotkania. To trochę tak, jakbyście oglądali mecz kolegów w Fifę i typowali, kto tutaj wygra. Do dyspozycji zawodników są tabele, statystyki itp.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS: Kod promocyjny: BETONLINE

Dla kogo jest to dobra alternatywa?

Na pewno to dobra opcja dla osób, które są niecierpliwe i szybko chcą zobaczyć rozstrzygnięcie konkretnej potyczki. Tak jak już napisaliśmy przed chwilą, tutaj wszystko odbywa się zdecydowanie szybciej w porównaniu do zwykłego, standardowego sezonu. Niektórzy typują coś takiego, ponieważ chcą powiększyć emocje w punkcie stacjonarnym. Niektóre firmy hazardowe oferują swoim klientom transmisje na żywo z różnych meczów, które rozgrywają się naprawdę.

Gdzieniegdzie puszczane są jednak tylko np. takie właśnie sporty wirtualne. Wobec powyższego niektórzy przychodzą i chcą podnieść poziom adrenaliny. Typują, czy np. drużyna z Krakowa pokona klub z Łodzi lub Warszawy. Jeśli chodzi o zakłady, to można stawiać praktycznie to samo, co przy zwykłych potyczkach, takie zakłady oferują między innymi bukmacherzy STS czy LVbet. W piłce nożnej można typować zwycięzcę spotkania, ilość goli over/under, handicapy, dokładny wynik itd.

Dlaczego lepiej skupić się na prawdziwym sporcie?

Mimo wszystko lepiej jednak typować normalne, zwykłe spotkania. Raz na czas można spróbować coś takiego, ale zawodowcy raczej nie praktykują tego regularnie. Jest to jednak gra stworzona na potrzeby bukmachera. Trudno zatem dokładnie przeanalizować potencjał obu klubów. Dużo tutaj zależy po prostu od przypadku.

Gra tego typu to niczym obstawianie na ruletkę. Wszystko jest wykreowane przez konkretną firmę hazardową. Jeśli zatem chcecie grać w coś takiego, to najlepiej za stosunkowo niewielkie stawki i bardziej dla zabawy niż na poważnie.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button