Extra bonus 60 PLN u bukmachera BetClic za kupony z tenisa.

Lubisz typować tenis? Jak tak, to niewątpliwie warto jest skorzystać z promocji bukmachera BetClic, który to za trafione trzy kupony przyznaje darmowy bonus w wysokości 60 PLN.

Darmowy bonus 60 PLN u bukmachera BetClic

Darmowy bonus 60 PLN u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest do dnia 28 lipca do godz. 23:59. Należy jednak pamiętać, żeby wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać jeszcze przed zagraniem kuponu. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic.

W tej promocji biorą udział jedynie kupony, na którym znajduję się JEDNO zdarzenie z tenisa z oferty na żywo bukmachera BetClic.

Należy jednak pamiętać, że kurs typu nie może być mniejszy niż 2.00.

Stawka kuponu musi wynieść minimum 20 PLN, ale z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe. Promocją nie objęte też są kupony z wykorzystaną opcją Cashout.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego trzy kupony zostaną rozliczone jako wygrane w gratisie otrzyma 60 PLN!

Jeden użytkownik może otrzymać jeden bonus.

BetClic Legalny bukmacher:

Nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera? Jak nie, to warto jest je założyć. Na start ten bukmacher przyznaje już Cashback do 500 PLN. Wystarczy zagrać kupon i w razie przegranej otrzymać całą stawkę.

Chcąc skorzystać z Cashbacka należy wpisać KOD500 podczas procesu rejestracji konta.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button