Eliminacje Mistrzostw Europy 2020: Darmowy bonus od bukmachera BetClic na mecz Izrael vs Polska

Już w najbliższa sobotę, tj. 16 listopada zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Izraelem, a Polską w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2020. W związku z tym pojedynkiem bukmacher BetClic przygotował promocje swoim graczom, w którym to przyznaje darmowy bonus za trafienie strzelca w tym starciu.

BetClic: Darmowe promocje 2019

BetClic: Darmowe promocje 2019

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał typer co najmniej jednej wpłaty.

Promocja „Złoty Gol” dostępna jest graczom w dniach od 14 do 16 listopada. Użytkownik, który chce z niej skorzystać musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stornie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W ramach tej akcji bukmacher BetClic dopuszcza jedynie kupon SOLO, na którym musi znaleźć się typ na dowolnego strzelca bramki w pojedynku pomiędzy Izraelem, a Polską.

Zdarzenie może pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Jednak z promocji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zgrane za środki bonusowe.

bukmacher betfan bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Maksymalnie gracz może otrzymać bonus w wysokości 100 PLN. Kwota jaka zostanie przyznana graczowi wyliczana jest w następujący sposób „wygrana – stawka = zysk netto”. Należy jednak pamiętać, że promocją objęte są jedynie kupony rozliczone jak wygrane.

Bonus do zwycięzców trafi na konta do 19 listopada do godz 23:59.

BetClic: Darmowy kod promocyjny

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można liczyć na Cashback do 510 PLN. Chcąc skorzystać z pierwszego zakładu bez ryzyka koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to bukmacher BetClic Polska dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie gracz może otrzymać 510 PLN. Natomiast w razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.

Poza tym bukmacher BetClic oferuje swoim graczom szereg innych bardzo ciekawych promocji jak i bonusów. Gracze tego operator poza tym w pełni legalnie i za darmo mogą korzystać z TV BetClic, gdzie to można oglądać bez żadnych problemów wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button