Milenium bonus powitalny 3170 PLN ze specjalnym kodem promocyjnym!

Legalny bukmacher Milenium oferuje na start nowym graczom pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać darmowe środki łącznie nawet 3170 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego BETONLINE.

Milenium nowy kod promocyjny na bonus powitalny

Milenium nowy kod promocyjny na bonus powitalny

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera Milenium Polska.

Pierwszy krok tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Tą czynność można jedynie wykonać na stronie bukmachera www.milenium.pl. Proces zakładania konta w żadnym wypadku nie jest skomplikowany oraz nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane, jak chociażby imię czy nazwisko.

Czy Milenium wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bonus powitalny zostanie aktywowany przez bukmachera. Należy jednak wiedzieć, że już później gracz nie będzie miał możliwości go wpisać.

Po spełnieniu tych bonusów legalny bukmacher Milenium dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą freebet o wartości 20 PLN, bonus równowartości depozytu do 1500 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 150 PLN.

Extra premia za depozyt od bukmachera Milenium

Po spełnieniu powyższych warunków gracz może już dokonać pierwszego depozytu, który jest objęty promocją. Wysokość wpłaty jest dowolna, ale jeśli gracz wpłacił minimum 50 PLN otrzyma w gratisie dodatkowo darmowy freebet o wartości 20 PLN.

Każdy gracz w ramach te promocji powitalnej może otrzymać 1500 PLN, np. użytkownik wpłacił 700 druga taka sama kwota tylko, że w formie środków bonusowych znajdzie się automatycznie na koncie gracza.

Zakład bez ryzyka w Milenium

Poza tym pierwszy kupon u bukmachera Milenium jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Gracz sam wybiera jakie zdarzenia znajdą się na kuponie. A jeśli okaże się on przegrany to wspomniany operator dokona mu zwrotu 100% stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 150 PLN.

Należy jednak pamiętać, żeby dokonać odblokowania Cashbacku należy zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Happy Hours u bukmachera Milenium

Warto jest wiedzieć, że bukmacher Milenium codziennie oferuje swoim graczom akcję „Happy Hours„, w której to zwiększa wygrane o 14%. Godziny trwania tej promocji są inne każdego dnia, a informacja o ich trwaniu znajduje się na stornie operatora.

Dodatkowo kupon objęty promocję „Happy Hours” musi spełnić poniższe warunki:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button