BetClic: Bonus do 40 PLN na europejskie puchary

„Pewny zakład” jest to najnowsza promocja bukmachera BetClic Polska. Wystarczy zagrać dowolny zakład na rozgrywki europejskie, tj. Ligę Mistrzów lub Ligę Europy w piłce nożnej, a w razie przegrane liczyć na zwrot stawki.

Betclic bonus jako zwrot. 40 PLN dla typerów!

Betclic bonus jako zwrot. 40 PLN dla typerów!

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji gracze mogą skorzystać w dniach od 25 do 28 listopada. Jednak należy pamiętać, że gracz, który chce wziąć w niej udział musi się do niej zapisać. Wykonać to można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie akcji „Pewny zakład”.

Bukmacher BetClic dopuszcza wyłącznie kupony AKO, których kurs całkowity musi wynieść nie mniej niż 5.00. Gracz sam wybiera jakie znajdą się na zakładzie typy, ponieważ mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej jak na żywo.

bonus bez depozytu od sts

Jednak należy pamiętać, że wszystkie typy muszą być z rozgrywek Ligi Mistrzów lub Ligi Europy w piłce nożnej. Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać, ponieważ przed nami takie konfrontacje, jak m.in. Slavia vs Inter, Barcelona vs BVB, Real Madryt vs PSG, czy też Liverpool vs Napoli.

Stawka minimalna każdego zakładu promocyjnego musi wynieść minimum 20 PLN. Należy jednak wiedzieć, że gracz, który zagra kupon za środki bonusowe automatycznie zostanie wykluczony z tej akcji.

Użytkownik który zagrał zakład spełniający powyższe warunki promocji, a poza tym został on rozliczony jako wygrany może liczyć na całą wygraną! Natomiast w razie jednej pomyłki na kuponie bukmacher BetClic dokona zwrotu całej kwoty. Maksymalnie może ona wynieść 40 PLN.

Jaki kod promocyjny u bukmachera BetClic ?

Pierwszy zakład bez ryzyka oferuje swoim graczom legalny bukmacher BetClic Polska. Chcąc skorzystać z tej oferty trzeba koniecznie wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że Cashback zostanie aktywowany.

Po tym jak gracz zagrał kupon i okazał się on w dodatku przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki. Maksymalnie może wynieść ona nawet 510 PLN. W przypadku wygranej cała wartość znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button