Darmowe bonusy na zakłady bukmacherskie u Fortuny. Większe wygrane do 50%

Bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy zagrać dowolny kupon wielozdarzeniowy z oferty przedmeczowej, aby liczyć dodatkowe środki. Maksymalny bonus może wynieść nawet 50%.

Wygrywaj więcej u bukmachera Fortuna. Bonus do 50%

Wygrywaj więcej u bukmachera Fortuna. Bonus do 50%

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywa jest graczom do 31 grudnia do godz. 23:59. Typer swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać, ani tez się zapisywać.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO lub MAXIKOMBI, na których musi znaleźć się co najmniej pięć zdarzeń.

Użytkownik sam wybiera zdarzenia jakie będą znajdować się na kuponie. Jednak należy wiedzieć, że wszystkie typy muszą być TYLKO z oferty przedmeczowej, a poza tym kurs minimalny każdego zdarzenia to 1.15!

bukmacher betfan bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Minimalna stawka kuponu jak i maksymalna nie jest określona. Jednak należy wiedzieć że z akcji automatycznie wykluczone są wszystkie zakłady zagrane za środki bonusowe.

Wysokość wygranej uzależniona jest od ilości typów. Wysokość bonusów przedstawia się następująco:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Fortuna: Najnowszy pakiet powitalny na start

Bukmacher Fortuna oferuje nowym swoim typerom na start ciekawe bonusy. Wystarczy założyć konto i w formularzu rejestracyjnym wpisać kod promocyjny „BETONLINE”, aby otrzymać darmowy freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty gracze również mogą liczyć na kolejne promocje: bonus równowartości depozytu, aż do 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button